10-OH-HHC

Naša nová exkluzívna kolekcia obsahujúca 10-OH-HHC je inovácia, ktorá spája prirodzené výhody konope do nového produktu. 10-OH-HHC alebo 10-Hydroxyhexahydrocannabinol je nový kanabinoid, ktorý je zatiaľ neznámy, ale už teraz vieme, že bude patriť medzi tie vzrušujúce a to z dôvodu kombinácie zmesi tradičného účinku konope, avšak so zvýšenou stabilitou a interakciou s endokanabinoidným systémom.
 

Cena

1022
11022
Konopný joint se stínem
Novinka Tip
€10

Nové konopné jointy z odrody konopných kvetov Cherry Lady s 10% obsahom 10-OH-HHC a 10% H4CBD. Táto odroda je známa svojou sladkou a výraznou vôňou čerešní.

4962
Konopný joint se stínem
Novinka
€10

Nové konopné jointy z odrody konopných kvetov Mandarine s 10% obsahom 10-OH-HHC. Táto odroda je známa svojou agresívnou a výraznou vôňou citrusov, ktorá pripomína chuť čerstvo...

1387
10 OH HHC květy cherry 10%
Novinka
od €11,99

Hľadáte alternatívu k HHC-P kvetom? Prinášame vám novinku - konopné kvety odrody Cherry Lady s obsahom 10% 10-OH-HHC. Táto odroda je obľúbená pre svoju výraznú a sladkú vôňu,...

1399/1G
10 OH HHC květy Mandarine 10%
Novinka
od €11,99

Predstavujeme vám perfektnú alternatívu za konopné kvety HHC-P a to sú nové konopné kvety odrody Mandarine s 10% obsahom 10-OH-HHC. Táto odroda je známa svojou výnimočnou a...

10-0H-HHC/1G
Moonrock (1)
Novinka Tip
od €15,92

Legendárny MoonRock 10-OH-HHC je teraz ešte lepší. Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť jeden z najexkluzívnejších a najžiadanejších produktov na trhu s konope - náš MoonRock.

1405/2G
HASH 1
Novinka Tip
od €21,90

Hľadáte autentický zážitok s konope obohatený o moderné inovácie? Naša 10-OH-HHC Hash afganského štýlu je pre vás ideálnou voľbou. Tento lisovaný klenot konope spája stáročné...

1185/2G
6 položiek celkom

Prečo si vybrať 10-OH-HHC?

Kanabinoid 10-OH-HHC má jedinečnú chemickú štruktúru a výrazné účinky. Všetci zberatelia tohto typu konope hlásia pokojnú a príjemnú náladu s duševnou jasnosťou a eufóriou, bez ťažkého stavu High, ktorý prirodzene prichádza z klasického THC.

Poznajte novú hranicu konopného sveta a vydajte sa s našimi kvetmi, jointmi a cartridge k maximálnemu uspokojeniu potrieb. Prijmite budúcnosť a letný trend konope ešte dnes!

Konopné kvety

Zažite čistú esenciu konope s našimi prémiovými kvetmi 10-OH-HHC. Tieto kvety, pestované s starostlivosťou, sú bohaté na 10-OH-HHC a poskytujú vyvážený a silný zážitok. Ideálne pre tých, ktorí preferujú tradičný spôsob užívania konope. Naše kvety dodávajú príjemný pocit, plný terapeutických výhod tohto nového kanabinoidu.

Jointy

Pre pohodlie a kvalitu každého ťahu vyskúšajte naše predbalené jointy 10-OH-HHC. Tieto jointy pripravené na použitie sú vyrobené z našich najlepších kvetov Mandarine a Cherry Lady, čo zaisťuje konzistentný a uspokojivý zážitok. Tento produkt je ideálny na použitie na cestách a ponúka rýchly a jednoduchý spôsob, ako si užiť upokojujúce a euforické účinky 10-OH-HHC.

Cartridge

Naše 10-OH-HHC cartridge prinášajú pokročilú technológiu vapingu spolu so silnými účinkami tohto inovatívneho kanabinoidu. Tieto cartridge, navrhnuté pre jednoduché použitie a maximálnu účinnosť, poskytujú silnú a aromatickú paru a prinášajú výhody 10-OH-HHC priamo do vášho života. Či už hľadáte relaxáciu, úľavu od bolesti alebo zlepšenie nálady, naše cartridge ponúkajú všestrannú a diskrétnu možnosť.

Späť do obchodu