2 hodnotenia

MoonRock 10-OH-HHC 10%

Legendárny MoonRock 10-OH-HHC je teraz ešte lepší. Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť jeden z najexkluzívnejších a najžiadanejších produktov na trhu s konope - náš MoonRock.

Variant
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Kód: 1405/2G 1405/5G 1405/10G 1405/20G 1405/50G 1405/100 1405/200 1405/500 1405/50G2 Zvoľte variant
Značka: Kratomit
€15,92 €38,73 €64,45 €112,57 €247,76 €456,73 €914,29 €1 632,62 €2 906,12 od €15,92
Kategória: 10-OH-HHC kvety
Moonrock (1)
Novinka Tip

Základom nášho MoonRocku je kvet Northern Light, ktorý je naplnený 10 % 10-OH-HHC a 30 % H4CBD a potom zabalený do konopného kiefu.

MoonRock 10-OH-HHC 10% - to najlepšie zo sveta konope

Čo je to MoonRock? 

Jedinečná kombinácia troch kľúčových zložiek: prvotriednych konopných kvetov, bohatého konopného extraktu a čistej živice. Predstavte si konopné kvety nasiaknuté konopným extraktom a obalené kryštalickou vrstvou živice. Výsledkom je produkt s neuveriteľným zložením 10 % 10-OH-HHC a 30 % H4CBD, čo z neho robí vrchol prémiovej kvality.

Aké sú skúsenosti s jeho používaním?

Či už sa rozhodnete pre vapovanie, bongo alebo ho použijete ako prémiový doplnok do jointa, MoonRock vám ponúkne intenzívny, čistý a jedinečný zážitok. Jeho sila a charakter sú skutočne jedinečné.

Pre koho je tento výrobok ideálny?

Vzhľadom na jeho výnimočnú silu odporúčame MoonRock tým, ktorí majú skúsenosti s konopnými produktmi. Pre začiatočníkov môže byť jeho účinok intenzívny, ale pre znalcov je to skutočný klenot medzi konopnými produktmi.

Kvalita a legálnosť

Naším cieľom je poskytnúť vám nielen nezabudnuteľný zážitok, ale aj produkt vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality. Náš MoonRock sa vyrába v súlade s českými zákonmi a ponúka skutočne prémiovú kvalitu. Obsahuje látky ako 10-OH-HHC a H4CBD, čo sú druhy kanabinoidov, ktoré sú v Českej republike a na mnohých ďalších územiach Európy úplne legálne.

História MoonRocku

Pôvod tohto konopného produktu je trochu záhadný, ale prvé MoonRocks boli pravdepodobne vytvorené v kalifornskom marihuanovom dispenzári Starbudz760. Táto výdajňa lekárskej marihuany začala vyrábať tento mimoriadne silný kmeň marihuany v spolupráci s raperom a hercom Ricardom Emmanuelom Brownom, známym ako Kurupt. Prvé Moon Rocks v histórii sa nazývali Kurupt Moonrock.

Vzhľadom na rastúcu popularitu tohto typu konopného produktu môžete teraz na americkom trhu nájsť MoonRocks pod rôznymi názvami, napríklad Dr. Zodiac's MoonRocks alebo SunRocks. Tieto výrobky pozostávajú z kombinácie suchého extraktu vo forme kiefu, hašišového oleja a silnej marihuany.

Okrem schopnosti zmierňovať bolesť má 10-OH-HHC mnoho ďalších výhod:

 • 10-OH-HHC môže pomôcť zmierniť pocity úzkosti a podporiť pocit pokoja.
 • Uvoľnenie: užívatelia po konzumácii 10-OH-HHC často zažívajú hlboký pocit uvoľnenia a pokoja.
 • Úľava od nevoľnosti a vracania: 10-OH-HHC môže zmierniť príznaky nevoľnosti a vracania, čím poskytuje úľavu tým, ktorí trpia nepríjemnými pocitmi.
 • Zmiernenie zápalu: niektoré štúdie naznačujú, že 10-OH-HHC má protizápalové vlastnosti, ktoré môžu byť prospešné pri stavoch charakterizovaných zápalom.
 • Eufória: 10-OH-HHC môže navodiť pocit eufórie a šťastia, zlepšiť náladu a celkovú pohodu.
 • Zlepšenie kvality spánku: Mnohí používatelia zistili, že 10-OH-HHC podporuje lepšiu kvalitu spánku, čo vedie k pokojnejším a sviežejším nociam.
 • Zvýšenie chuti do jedla: Je známe, že 10-OH-HHC stimuluje chuť do jedla, čo môže byť užitočné pre tých, ktorí majú problémy s potlačením chuti do jedla alebo nedostatkom hladu.

Ako používať MoonRocks?

Používanie je podobné ako pri bežnej marihuane. Kvety konope potiahnuté extraktom môžete nakrájať na malé kúsky alebo rozdrviť rukou. Tieto kúsky sa potom môžu pridať napríklad do misky bongu alebo zmiešať so sušenou marihuanou v jointe. Ak máte bylinný odparovač, ktorý dokáže odparovať aj extrakty, môžete vyskúšať účinky tejto formy konope.

 

Snímek obrazovky 2024-02-06 v 14.25.40

Prečo vyskúšať 10-OH-HHC MoonRocks?

 • Silný a chutný: Vychutnajte si silné účinky a bohatú chuť MoonRocks.
 • Jedinečný zážitok.
 • Všestranné použitie: MoonRocks môžete používať v rôznych formách, od misiek cez jointy až po vaporizéry.
 • Každá dávka je starostlivo vyrobená, aby sa zabezpečila konzistencia a dokonalosť.
 • Dôveryhodný zdroj.

Objavte na Kratomite aj ďalšie produkty 10-OH-HHC!!! Účel a použitie 10-OH-HHC sa môže líšiť v závislosti od miestnych zákonov a odporúčaní výrobcov. Pred akýmkoľvek použitím 10-OH-HHC sa uistite, že poznáte platné zákony a predpisy vo vašej oblasti. Kvety 10-OH-HHC sa môžu používať rôznymi spôsobmi, napríklad na extrakciu na výrobu konopných produktov, použitie v bylinných zmesiach alebo ako surovina na výskumné účely. Predaj 18+

Späť do obchodu