Kratom

Kratom, tropický vždyzelený strom z juhovýchodnej Ázie, sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejším po celom svete. Sme hrdí na to, že zákazníkom v celej Európe ponúkame špičkový kratom pochádzajúci priamo z Bornea v Indonézii. Chápeme, že každý zákazník má jedinečné potreby a preferencie, a preto ponúkame širokú škálu foriem a druhov, z ktorých si môžete vybrať. Vyskúšajte náš obľúbený práškový zelený kratom Maeng-da alebo komprimovaný červený kratom Maeng-da.

Cena

418
1418
Bílý Kratom White Bali (Balení 1000g)
Novinka Tip
od €4

Už skúsení a starovekí obyvatelia Indonézie si vyberali biely Kratom White Bali.

WBALI/10
kratom prodej white maeng-da
Tip
od €130–98 %
od €4

Múdri a starí Indonézania zbierali biely Kratom White Maeng-da.  

WHITE/10
kratom prodej červený
Tip
od €130–98 %
od €4

Červený Kratom Red Maeng-da poznali už starí Indonézania. Tento kratom zbierali pre radosť.  

RED/10
kratom prodej entikong
Novinka
od €130–98 %
od €4

Zelený Kratom Green Entikong poznali už starí domorodci v ďalekej Indonézii a s obľubou tento druh kratomu zbierali.   

ENTIKONG/10
Zelený Kratom Green Maeng da - drvené listy
Novinka Tip
od €4

Zelený Kratom Green Maeng-da bol predtým obľúbený medzi domorodými kmeňmi indonézskych ostrovov. Tento produkt je novinkou na trhu s kratomom! Ponúkame ho vo forme drvených listov.

1107/10G
kratom prodej zelený
Tip
od €130–98 %
od €4

Domorodé kmene indonézskych ostrovov si v minulosti obľúbili zelený Kratom Green Maeng-da. 

GREEN/10
kratom prodej gold borneo
od €130–98 %
od €4

V dávnych dobách indonézski domorodci vlastnili zlatý Kratom Gold Borneo, prítomnosť kratomu im pomáhala mať positive vibes okolo seba a zlepšovať auru.  

GOLD/10G
kratom prodej yellow borneo
od €130–98 %
od €4

Žltý Kratom Yellow Borneo nesie názov po treťom najväčšom ostrove planéty. Domorodé kmene poznali tento kratom už dlhé tisícročia.

YELLOW/10
Kratom – stem and vein (stonky a žíly) (Balení 1000g)
od €150–97 %
od €5

Zažite prírodnú diverzitu s našimi stonkami a žilami Kratomu. S&V predstavuje atraktívnu alternatívu. Objavte prírodnú rôznorodosť s Kratomom - stonky a žily.

S-V/10G
I WANT HHC P 41
Novinka Tip
od €5

Predstavujeme vám exkluzívnu novinku zvanú Cherry Cola, ovocný Kratom s príchuťou čerešní a Coly. Tento unikátny nápoj patrí medzi naše najobľúbenejšie a najžiadanejšie kratomy....

1095/10G
Ovocný kratom - Jungle Lime (Balení 100g)
Novinka Tip
od €5

Predstavujeme vám unikátny zberateľský poklad s názvom Jungle Lime, ovocný Kratom z čistého zeleného Kratom. Tento exkluzívny produkt patrí medzi naše najobľúbenejšie a...

959/10G
I WANT HHC P 4
Novinka Tip
od €5

Ovocný Kratom Magic Apple predstavuje exkluzívny zberateľský klenot vyrobený z čistého zeleného Kratomu, ktorý patrí medzi naše najžiadanejšie a najobľúbenejšie produkty.

930/10G
Hore
Ďalšie produkty
25 položiek celkom

Pôvod Kratom

Kratom je vždyzelený strom, ktorý rastie v juhovýchodnej Ázii, predovšetkým v Indonézii, Thajsku, Malajzii a Vietname. Kratom sa pre svoje úžasné vlastnosti používa už stovky rokov.

Druhy kratomu

Existujú rôzne druhy kratomov - vrátane zeleného kratomu, červeného kratomu a bieleho kratomu - a každý má iné vlastnosti. Najbežnejšou formou kratomu dostupnou online je kratomový prášok, ktorý si môžete zakúpiť aj v našom e-shope vyššie. Teraz predávame aj tablety kratom. Máme naozaj pestrý výber, keďže si môžete vybrať z niekoľkých druhov kratomu, takže si určite príde na svoje každý!

Formy kratomu

Kratom je dostupný v rôznych formách, vrátane prášku, kapsúl a tabliet. Každá forma má svoje výhody a nevýhody.

1. Prášok:

Kratom prášok sa vyrába zo sušených listov rastliny kratom. Je to obľúbená forma kratomu, pretože sa ľahko meria a dá sa ľahko primiešať do tekutej hmoty. Je to však najmenej kompaktná forma kratomu, ktorá môže byť pre niektorých ľudí nepríjemná.

2. Kapsuly:

Kratom kapsuly sú vopred odmerané dávky kratomového prášku, ktoré sú zapuzdrené v želatínových alebo vegetariánskych kapsulách. Sú pohodlným spôsobom, ako vziať kratom a maskovať zápach prášku. Ich účinok však môže trvať dlhšie, pretože kapsula sa musí najskôr rozpustiť.

3. Tablety:

Tablety Kratom sú lisovaný prášok kratomu, ktorý sa formuje do tabliet. Sú pohodlné a ľahko sa skladujú, ale sú o niečo drahšie ako iné formy kratomu.

Či už dávate prednosť prášku, kapsulám alebo extraktom, máme všetko. Naše kmene kratomov siahajú od klasických obľúbených ako Green Maeng Da až po menej známe odrody ako Yellow Borneo. Každý kmeň má svoj vlastný jedinečný profil alkaloidov, ktorý môže poskytnúť rôzne účinky.

Najlepší kratom

Pokiaľ ide o výber dodávateľa kratomu, je dôležité urobiť si vlastný prieskum a vybrať si renomovaný a spoľahlivý zdroj. Vyhľadajte predajcu, ktorý poskytuje podrobné informácie o svojich produktoch vrátane kmeňa a pôvodu kratomu. V Kratomite:

  • predávame najkvalitnejší kratom v Európe,
  • dovážame kratom až z Bornea,
  • na výber máme veľa druhov kratomov.

Na Kratomit.eu nájdete ten najkvalitnejší kratom z Bornea a ak si nie ste istí, ktorý typ kratomu bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám, radi vám pomôžeme!

Prečo kratom od Kratomitu?

Náš záväzok ku kvalite sa však nekončí len pri našich produktoch. Veríme v udržateľné a etické postupy získavania zdrojov a úzko spolupracujeme s našimi farmármi, aby sme zabezpečili, že náš kratom sa pestuje a zbiera zodpovedným a ekologickým spôsobom.

Uprednostňujeme tiež spokojnosť zákazníka a náš skúsený tím je vždy k dispozícii, aby odpovedal na akékoľvek otázky alebo poskytol usmernenie o tom, ktorý kmeň alebo forma kratomu môže byť najlepšia pre vaše individuálne potreby.

Ak teda hľadáte tip-top kratom priamo z Bornea v Indonézii, nehľadajte ďalej než našu spoločnosť. Sme odhodlaní poskytovať produkty najvyššej kvality a služby zákazníkom našim váženým zákazníkom v celej Európe.

Späť do obchodu