Kratom ochutený

Objavte nový svet s našou inovatívnou verziou kratomu! Naša obohatená verzia kombinuje prémiový zelený kratom s koncentrovaným ovocným extraktom na vytvorenie jedinečného zážitku. Tento inovatívny produkt vznikol starostlivým výberom kratomu a jemným extrahovaním extraktu z vybraného ovocia. Vďaka tejto metóde zachovávame celé spektrum chutí a prinášame úplne originálny zážitok, ktorý posúva hranice tradičného zberu kratomov. Ste pripravení na túto cestu do nového sveta kratomu?

Cena

56
156
I WANT HHC P 41
Novinka Tip
od €5

Predstavujeme vám exkluzívnu novinku zvanú Cherry Cola, ovocný Kratom s príchuťou čerešní a Coly. Tento unikátny nápoj patrí medzi naše najobľúbenejšie a najžiadanejšie kratomy....

1095/10G
Ovocný kratom - Jungle Lime (Balení 100g)
Novinka Tip
od €5

Predstavujeme vám unikátny zberateľský poklad s názvom Jungle Lime, ovocný Kratom z čistého zeleného Kratom. Tento exkluzívny produkt patrí medzi naše najobľúbenejšie a...

959/10G
I WANT HHC P 4
Novinka Tip
od €5

Ovocný Kratom Magic Apple predstavuje exkluzívny zberateľský klenot vyrobený z čistého zeleného Kratomu, ktorý patrí medzi naše najžiadanejšie a najobľúbenejšie produkty.

930/10G
I WANT HHC P 7
Novinka Tip
od €5

Ovocný Kratom Sour Cherry je exkluzívny zberateľský klenot vyrábaný z čistého zeleného Kratomu. Jeho ovocná vôňa oživí váš priestor a dodá výnimočnosť každej príležitosti.

933/10G
4 položiek celkom

Otvorte brány do osviežujúceho sveta kratomu

Náš nový variant kratomu osloví nielen všetky vaše zmysly, ale ponúka aj všetky potenciálne výhody zeleného kratomu, ktorý je známy svojimi potenciálnymi stimulujúcimi a upokojujúcimi účinkami. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú alternatívny spôsob, ako posilniť svoju duševnú pohodu a zvýšiť vitalitu bez kompromisov.

Zahrňte našu špeciálnu zmes do svojho každodenného rituálu a zistite, ako môže pomôcť pri sústredení, relaxácii a energetických výhodách. Naša vylepšená verzia zeleného kratomu je tu, aby sa stala neodmysliteľnou súčasťou vášho životného štýlu s prírodnými produktmi. Objednajte si jeden z našich kratomov a otvorte dvere do sveta, ktorý spája tradíciu s modernými inováciami!

Späť do obchodu