Červený kratom

Tu nájdete veľký výber produktu Maeng-da red Kratom, ten najlepší typ! Ponúkame napríklad obľúbený červený kratom prášok alebo lisovaný červený kratom do roztomilých tabliet. Vyskúšajte jeden z týchto skvelých produktov, ktoré sú obľúbené najmä u ľudí, ktorí hľadajú relaxáciu a pohodu, na rozdiel od iných druhov, ktoré preferujú zberatelia hľadajúci niečo viac energického.

Cena

47
147
kratom prodej červený
Tip
od €130–98 %
od €4

Červený Kratom Red Maeng-da poznali už starí Indonézania. Tento kratom zbierali pre radosť.  

RED/10
Červený kratom Red Maeng da - drvené listy
Novinka Tip
od €4

Červený Kratom Red Maeng Da je výjimečný produkt, který má své kořeny v tradičním používání mezi domorodými kmeny jihovýchodní Asie. Tento kratom je nyní dostupný ve formě...

1164/10G
Červený Kratom Red Maeng-da tablety (počet tablet 10)
od €250–98 %
od €7

Kratomový prášok červeného kratomu, ktorý je za pomoci niekoľkých ton stlačený do kratomových tabliet. Tie sú v perfektnej podobe pre vášnivých kratomových zberateľov. Váha...

REDTABLETY/10
3 položiek celkom

Druhy kraťomu červené žily

Vstúpte do sveta pulzujúcich druhov kratomov s červenými žilkami, z ktorých každý má svoj jedinečný charakter a príbeh. Naša kolekcia obsahuje ikonický Maeng-da, poklad z Bornea. Iné podtriedy Kratomu ako Bali a Borneo existujú, ale žiadna sa nevyrovná kráľovi kmeňov: Maeng-da!

Radi by sme vás ponorili do bohatej tapisérie červeného žilnatého kratomu, kde esencia Bornea prestupuje každý kmeň. Objavte odlišné chute a kvalitu, každý kmeň je svedectvom bohatého dedičstva Kratom Bornea.

Formy červeného kratomu

Naša rozmanitá prezentácia Kratomu siaha od tradičného prášku po kompaktné Kratomové tablety. Náš prášok ponúka autentický zážitok, zatiaľ čo naše prémiové tablety Kratom poskytujú kondenzovanú, ale účinnú alternatívu. Tieto tablety sú ideálne pre nadšencov na cestách a ponúkajú pohodlie bez kompromisov v kvalite.

Obsah alkaloidov v červenom kratome Maeng-da:

Alkaloidy sú prirodzene sa vyskytujúce zlúčeniny vyskytujúce sa v rôznych rastlinách a majú hlboký vplyv na ľudskú fyziológiu. V ríši Kratómu sú alkaloidy hnacou silou jeho potenciálnych liečivých účinkov.

Konkrétne dva primárne alkaloidy hrajú kľúčovú úlohu v účinkoch Kratomu: mitragynín a 7-hydroxymitragynín. Tieto alkaloidy boli prvýkrát identifikované na začiatku 20. storočia a rozsiahly výskum viedol vedcov k záveru, že mitragynín je najpravdepodobnejším alkaloidom zodpovedným za povznášajúce účinky Kratomu. Na druhej strane sa verí, že 7-hydroxymitragynín navodzuje pocity pokoja a relaxácie.

Je zaujímavé, že v chemickom zložení červeného kratomu je prítomných približne 25 rôznych alkaloidov. Mnohé z nich sú však stopové množstvá a nemusia mať znateľné účinky.

Späť do obchodu