2 hodnotenia

10-OH-HHC joint Cherry Lady 10%

Nové konopné jointy z odrody konopných kvetov Cherry Lady s 10% obsahom 10-OH-HHC a 10% H4CBD. Táto odroda je známa svojou sladkou a výraznou vôňou čerešní.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Skladom
Kód: 4962
Značka: Kratomit
€10
Kategória: 10-OH-HHC jointy
Hmotnosť: 0.1 kg
Konopný joint se stínem
Novinka Tip

Konopné jointy Cherry Lady 10-OH-HHC 10%

Predstavujeme vám ideálnu náhradu za konopné kvety HHC-P – nové konopné jointy odrody Cherry Lady s 10% obsahom 10-OH-HHC. Táto odroda je známa svojou výraznou a sladkou čerešňovou vôňou, ktorá evokuje čerstvé čerešne.

Jointy Cherry Lady sú vyrábané zo starostlivo vybraných kvetov konope Cherry Lady, ktoré obsahujú 10-OH-HHC (10-hydroxyhexahydrocannabinol) a iba minimálne množstvo tetrahydrokanabinolu (THC), čo zabezpečuje, že sú plne v súlade s legislatívou a dostupné na voľný predaj. Názov Cherry Lady pochádza z ich charakteristickej vône pripomínajúcej čerstvé čerešne a v niekom to môže vyvolať kúsok nostalgie, a to vďaka skvelej piesni "Cheri Cheri Lady."

Vlastnosti jointov Cherry Lady

Vzhľad: Jointy sú starostlivo srolované z hustých, živicou bohatých kvetov s výraznými oranžovými chĺpkami a trichómami, ktoré vyzerajú ako pokryté jemnými kryštálikmi.

Aroma: Silná čerešňová vôňa s dominantnými tónmi čerešní a ďalších sladkých plodov, ktorá pri použití prináša osviežujúci a energizujúci zážitok.

Účinky: Vďaka vysokému obsahu 10-OH-HHC poskytujú hlbokú relaxáciu a upokojenie. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú úľavu od stresu, úzkosti alebo bolesti, bez negatívneho vplyvu na psychiku. Navyše môžu podporiť kreativitu a sústredenie.

Obsah 10-OH-HHC: Jointy Cherry Lady sa vyznačujú vysokým obsahom 10-OH-HHC, ktorý sa pohybuje okolo 10% v závislosti od metódy pestovania a spracovania. Zároveň je tu aj 10% H4CBD, ktoré pomáha perfektne vyladiť tento kvet. Kombinácia unikátnych vlastností robí z jointov Cherry Lady nielen skvelý zdroj prírodnej úľavy, ale aj osviežujúci zážitok pre zmysly.

Rozdiel medzi HHC a 10-OH-HHC

Chemická štruktúra HHC je veľmi podobná 10-OH-HHC, ale nie sú identické. Ich účinky sú veľmi podobné a mnohí užívatelia uvádzajú, že 10-OH-HHC je vynikajúcou alternatívou k HHC. Hexahydrokanabinol je známy svojimi psychoaktívnymi účinkami, ktoré navodzujú pocit eufórie a spokojnosti. 10-OH-HHC má podobnú chemickú štruktúru a účinky, ale je potrebný ďalší výskum, aby bolo možné presne určiť jeho potenciál a bezpečnosť.

Vyskúšajte naše nové konopné jointy Cherry Lady a objavte jedinečné výhody, ktoré 10-OH-HHC prináša.

Ak vás tento produkt zaujal, neváhajte a pozrite si náš ďalší konopný joint Mandarin s obsahom 10-OH-HHC s mandarínkovou príchuťou.

 

 

 

Späť do obchodu