1 hodnotenie

10-OH-HHC joint Mandarin 10%

Nové konopné jointy z odrody konopných kvetov Mandarine s 10% obsahom 10-OH-HHC. Táto odroda je známa svojou agresívnou a výraznou vôňou citrusov, ktorá pripomína chuť čerstvo olúpaných mandarínok.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Skladom
Kód: 1387
Značka: Kratomit
€10
Kategória: 10-OH-HHC jointy
Hmotnosť: 0.1 kg
Konopný joint se stínem
Novinka

Konopné jointy Mandarin 10-OH-HHC 10%

Predstavujeme vám ideálnu náhradu za konopné kvety HHC-P – nové konopné jointy odrody Mandarine s 10% obsahom 10-OH-HHC. Táto odroda je známa svojou výraznou a sviežou citrusovou vôňou, ktorá evokuje čerstvé mandarínky.

Jointy Mandarine sú vyrábané z starostlivo vybraných kvetov konope Mandarine, ktoré obsahujú 10-OH-HHC (10-hydroxyhexahydrocannabinol) a iba minimálne množstvo tetrahydrokanabinolu (THC), čo zaisťuje, že sú plne v súlade s legislatívou a dostupné k voľnému predaju. Pomenovanie Mandarine pochádza z ich charakteristickej vône pripomínajúcej čerstvú kôru mandarínok.

Vlastnosti jointov Mandarine

Vzhľad: Jointy sú starostlivo srolované z hustých, živicou bohatých kvetov, s výraznými oranžovými chĺpkami a trichómami, ktoré vyzerajú ako pokryté jemnými kryštálikmi.

Aroma: Silná citrusová vôňa s dominantnými tónmi mandarínok a ďalších citrusových plodov, ktorá pri použití prináša osviežujúci a energizujúci zážitok.

Účinky: Vďaka vysokému obsahu 10-OH-HHC poskytujú hlbokú relaxáciu a upokojenie. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú úľavu od stresu, úzkosti alebo bolesti, bez toho aby negatívne ovplyvnili svoju psychiku. Navyše môžu podporiť kreativitu a sústredenie.

Obsah 10-OH-HHC: Jointy Mandarine sa vyznačujú vysokým obsahom 10-OH-HHC, ktorý sa pohybuje okolo 10% v závislosti na metóde pestovania a spracovania.

Kombinácia unikátnych vlastností robí z jointov Mandarine nielen skvelý zdroj prírodnej úľavy, ale aj osviežujúci zážitok pre zmysly.

 

Rozdiel medzi HHC a 10-OH-HHC

Chemická štruktúra HHC je veľmi podobná 10-OH-HHC, ale nie sú identické. Ich účinky sú veľmi podobné a mnohí užívatelia uvádzajú, že 10-OH-HHC je vynikajúca alternatíva k HHC. Hexahydrokanabinol je známy svojimi psychoaktívnymi účinkami, ktoré navodzujú pocit eufórie a spokojnosti. 10-OH-HHC má podobnú chemickú štruktúru a účinky, ale je potrebné viac výskumu, aby bolo možné presne určiť jeho potenciál a bezpečnosť.

Vyskúšajte naše nové konopné jointy Mandarine a objavte jedinečné výhody, ktoré 10-OH-HHC prináša.

 

 

 

Späť do obchodu