1 hodnotenie

MouthFresh - Strawberry

MouthFresh s prídavkom CBG je osviežovačom dychu, ktorý ocenia ako fajčiari, tak aj tí, ktorí dbajú na čerstvý dych. Účinne eliminuje zápach po cigaretách alebo po korenených jedlách. Jeho jahodová chuť a konopný extrakt CBG dodávajú sviežosť, zatiaľ čo fullspektrálny destilát s THC zaisťuje maximálny synergický efekt.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Kód: 2417
Značka: Czech CBD
€14
Kategória: CBG
Hmotnosť: 0.1 kg
2416 czechcbd mouthfresh jahoda.png
Novinka Tip

MouthFresh má pre vás odpoveď!

MouthFresh s obsahom kanabinoidov CBG a THC je osviežovačom dychu určeným predovšetkým pre fajčiarov, ale aj pre tých, ktorí chcú mať svieži dych. Bez ohľadu na to, či potrebujete neutralizovať zápach po cigarete alebo po aromatickom jedle, MouthFresh vám pomôže s ľahkosťou.

Jeho jemná, avšak intenzívna chuť zrelých jahôd poteší vaše chuťové bunky, zatiaľ čo špeciálne navrhnuté zloženie efektívne bojuje proti nepríjemnému dychu a ponecháva ústa svieže. Konopný extrakt CBG chráni pred možnými zápalmi a na dosiahnutie maximálnej účinnosti sú použité kvalitné fullspektrálne destiláty CBG s obsahom rôznych kanabinoidov, vrátane 40 mg THC, pre optimálny synergický efekt.

Získajte svieži dych ľahko!

Na použitie jednoducho pretrepete a potom si vypláchnete ústa požadovaným množstvom MouthFresh. Môžete si zvoliť množstvo produktu podľa aktuálnej potreby osvieženia dychu.

Ideálne na použitie na cestách, po jedle alebo kedykoľvek počas dňa, kedy potrebujete rýchlo osviežiť dych. Jeho kompaktné balenie sa ľahko zmestí do vrecka alebo kabelky, takže vždy budete mať svieži dych po ruke.

Späť do obchodu