1 hodnotenie

MouthFresh - Orange

MouthFresh s obsahom CBG je skvelou voľbou pre udržanie sviežeho dychu, bez ohľadu na to, či ste fajčiar alebo len túžite po čistom dychu. Účinne neutralizuje nepríjemné zápachy po cigaretách alebo po pikantnom jedle. Jeho pomarančová chuť a konopný extrakt s CBG potom dodávajú osviežujúci pocit.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Kód: 2416
Značka: Czech CBD
€14
Kategória: CBG
Hmotnosť: 0.1 kg
2419 mouthfresh orange.png
Novinka Tip

MouthFresh je odpoveďou na vaše dychové problémy

MouthFresh, obsahujúci kanabinoidy CBG a THC, je účinným osviežovačom dychu, navrhnutým najmä pre fajčiarov, ale aj pre tých, ktorí si želajú udržať svoj dych svieži. Bez ohľadu na to, či bojujete s vôňou klasických cigariet alebo požívate pikantné jedlá, MouthFresh vám s tým ľahko pomôže.

Jeho jemná, ale výrazná chuť zrelých pomarančov poteší vaše chuťové poháriky, zatiaľ čo špeciálne vyvinutá formula účinne bojuje proti zlému dychu, čo vám zanecháva ústa svieže. Konopný extrakt CBG pôsobí proti zápalom, zatiaľ čo kvalitný fullspektrálny destilát CBG s obsahom 40 mg THC zaisťuje optimálny synergický efekt.

Získajte okamžite svieži dych!

Na použitie stačí jednoducho pretrepať a potom si vypláchnuť ústnu dutinu požadovaným množstvom MouthFresh. Môžete si zvoliť, koľko produktu použijete podľa aktuálnej potreby.

Je ideálny na použitie na cestách, po jedle alebo kedykoľvek počas dňa, kedy potrebujete rýchlo zlepšiť svoj dych. Jeho kompaktné balenie sa ľahko zmestí do vrecka alebo kabelky, takže môžete mať vždy istotu sviežeho dychu po ruke.

Späť do obchodu