1 hodnotenie

MouthFresh - Raspberry

MouthFresh s prídavkom CBG zaistí svieži dych, čo je skvelé ako pre fajčiarov, tak aj pre tých, ktorí si zakladajú na čistote svojho dychu. Účinne odstraňuje nepríjemné zápachy po cigaretách alebo po korenených jedlách. Jeho malinová chuť a konopný extrakt CBG dodávajú osvieženie, zatiaľ čo fullspektrálny destilát s THC zaistí optimálny synergický efekt.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Kód: 2422
Značka: Czech CBD
€14
Kategória: CBG
Hmotnosť: 0.1 kg
2422 czechcbd mouthfresh malina.png
Novinka Tip

MouthFresh je riešením pre váš dych

MouthFresh, s prídavkom kanabinoidov CBG a THC, je osviežovačom dychu navrhnutým predovšetkým pre fajčiarov, ale aj pre tých, ktorí chcú mať svieži dych. Či už potrebujete rýchle osvieženie po cigarete alebo po aromatickom jedle, MouthFresh vám pomôže.

Jeho jemná, ale intenzívna chuť zrelých malín poteší vaše chuťové bunky, zatiaľ čo špeciálne zloženie účinne bojuje proti nepríjemnému dychu a zanecháva ústa svieže. Konopný extrakt CBG sa stará o možné zápaly a na dosiahnutie maximálneho účinku sú použité kvalitné fullspektrálne destiláty CBG s rôznymi kanabinoidmi, vrátane 40 mg THC.

Získajte svieži dych ľahko!

Na použitie jednoducho pretrepete a potom si vypláchnete ústa požadovaným množstvom MouthFresh. Môžete si zvoliť dávkovanie podľa aktuálnej potreby.

Ideálne na použitie na cestách, po jedle alebo kedykoľvek počas dňa, kedy potrebujete rýchlo osviežiť dych. Jeho kompaktné balenie sa ľahko zmestí do vrecka alebo kabelky, takže budete mať vždy istotu sviežeho dychu po ruke.

Späť do obchodu