1 hodnotenie

BrainMax Super BIO Maca extrakt 700 mg, 100 kapsúl

Maca, ako adaptogén, má vynikajúcu schopnosť posilňovať silu, vytrvalosť a vyrovnávať hormonálne hladiny. Je dokázané, že pomáha ženskému hormonálnemu systému, najmä v období menopauzy, kde znižuje nepríjemné príznaky, ako sú návaly tepla a nespavosť, a tiež počas menštruácie. Okrem toho podporuje fyzické aj duševné zdravie, zlepšuje vytrvalosť, posilňuje vitalitu, podporuje plodnosť, sexualitu a mnoho ďalšieho.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Kód: SUPERBIOMACA
€22
Kategória: Zdravé telo a myseľ
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 25 v 5.33.43
Novinka Tip

BrainMax Super BIO Maca extrakt: O čo sa jedná?

Maca, ako adaptogén, je významná pre svoje schopnosti zvyšovať silu, vytrvalosť a harmonizovať hormonálne hladiny. Zvlášť prospieva ženskému hormonálnemu systému, najmä v čase menopauzy a menštruácie. Schválené zdravotné tvrdenia pre Macu zahŕňajú podporu fyzického i duševného zdravia, vytrvalosti, vitality, plodnosti, sexuality a hormonálnej rovnováhy. Extrakt z Macy je koncentrovanejšou formou bežného prášku, obsahujúci vyššiu koncentráciu účinných látok - každá kapsula obsahuje 500 mg extraktu.

Ako môže Maca pomôcť?

Ak pociťujete únavu a nedostatok energie, alebo hľadáte zlepšenie fyzického a duševného výkonu, Maca môže byť odpoveďou. Táto prírodná superpotravina ponúka rozsiahly zoznam benefičných účinkov:

  • Podpora energie a výdrže: Zvyšuje energiu a vytrvalosť, čo je výhodné pre tých, ktorí sa cítia unavení.
  • Podpora reprodukčného zdravia: Má pozitívny vplyv na plodnosť a libido u mužov i žien.
  • Regulácia hormonálnej rovnováhy: Pomáha vyrovnávať hormóny, čo je užitočné v čase menopauzy a menštruácie.
  • Podpora duševného zdravia: Zlepšuje náladu a znižuje symptómy úzkosti a depresie.
  • Zlepšenie fyzického výkonu: Niektorí športovci používajú Mac na zvýšenie fyzickej výkonnosti a sily.
  • Podpora kognitívnych funkcií a pamäte: Má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, vrátane pamäte a koncentrácie.

Štúdie potvrdzujú zvýšenie energie a fyzického výkonu

Maca bola predmetom mnohých štúdií, ktoré skúmali jej účinky na zdravie. Napríklad výskum z roku 2009 z Northumbria University zistil, že športovci, ktorí užívali prášok z Macy počas 14 dní, vykázali významné zlepšenie vo svojich výkonoch. Ďalšie štúdie potvrdili, že Maca môže pozitívne ovplyvniť reprodukčné zdravie u mužov a žien.

Prečo je lepší extrakt ako prášok?

Maca extrakt obsahuje bioaktívne látky, ktoré sú zodpovedné za jej účinky. Je lepšie vstrebateľný ako prášok a poskytuje rýchlejší účinok. Vďaka vyššej koncentrácii účinných látok v extrakte stačí menšia dávka na dosiahnutie rovnakých výsledkov. Maca extrakt BrainMax Super BIO je k dispozícii v pomere 6:1.

I WANT HHC-P-31

Späť do obchodu