1 hodnotenie

BrainMax Performance Magnesium 1000 mg (horčík + vitamín B6) 100 kapsúl

Ide o vynikajúci chelátovaný horčík prvotriednej kvality, ktorý pochádza z Nemecka. Telo tento horčík využíva oveľa efektívnejšie ako lacnejšie suroviny, ktoré sa zvyčajne dovážajú z Ázie. Jedna kapsula obsahuje 200 mg čistého horčíka, a to len vo forme bisglycinátu horčíka.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Skladom
Kód: 367
€33,90
Kategória: Zdravé telo a myseľ

BrainMax Performance Magnézium 1000 mg

Inovovali sme zloženie tohto produktu. Konkrétne sme zdvojnásobili množstvo bisglycinátu horčíka pri zachovaní čistoty produktu. Neobsahuje žiadne zbytočné látky (étery). Každá kapsula obsahuje 200 mg čistého horčíka bez umelého zvyšovania množstva lacnými a zle vstrebateľnými anorganickými zlúčeninami, ako je oxid horečnatý alebo steran horečnatý.

Keďže glycín je aminokyselina spojená s relaxáciou, bisglycinát má upokojujúci účinok a pomáha znižovať hladinu kortizolu. Bisglycinát horčíka je vhodné konzumovať po tréningu a večer, pretože pomáha znižovať kortizol (stresový hormón).

1 000 mg bisglycinátu horčíka = 200 mg čistého horčíka v jednej kapsule

Horčík v chelátovej forme: Horčík + aminokyselina glycín. Telo ho veľmi dobre vstrebáva a využíva (80 % vstrebateľnosť). Na druhej strane oxid horečnatý má vstrebateľnosť len 4 %. Nemá laxatívne účinky ani pri vysokých dávkach. Táto forma horčíka je ideálna na doplnenie zásob vo svaloch vrátane srdca.

Návrh bez názvu-13

Späť do obchodu