Neohodnotené

Moringa kapsule, 100% BIO

Prášok z moringy (Moringa oleifera) je vyrobený z mletých listov stromu moringa, obľúbené rastliny odolné voči suchu, ktorá sa v ajurvéde používa už tisíce rokov. Moringa, označovaná aj ako paličkový strom, pretože produkuje dlhé a skrútené semenné struky, má bohatú históriu v Indii a po celom svete vďaka svojej povesti zázračného stromu.

Variant
Môžeme doručiť do:
18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 300/200 300/400 300/800 Zvoľte variant
€24,89 €48,30 €85,49 od €24,89
Kategória: Zdravé telo a myseľ
Moringa 2
Novinka

Prášok z moringy (Moringa oleifera) je vyrobený z mletých listov stromu moringa, obľúbené rastliny odolné voči suchu, ktorá sa v ajurvéde používa už tisíce rokov. Moringa, označovaná aj ako paličkový strom, pretože produkuje dlhé a skrútené semenné struky, má bohatú históriu v Indii a po celom svete vďaka svojej povesti zázračného stromu. Historicky boli rôzne časti stromu moringy používané na všetko od stavebných materiálov, cez filtráciu vody až po tradičnú medicínu a každodenné použitie ako zdroj živín. V klasických ajurvédskych textoch sa moringa nazýva „sigru“, čo znamená „pohybuje sa ako šíp“, čo naráža na schopnosť byliny rýchlo prenikať do tkanív tela a podnecovať tak hlboké čistenie a obnovu.

 

Vďaka svojmu neuveriteľnému nutričnému obsahu je moringa často označovaná ako bylinná superpotravina a stala sa obľúbeným doplnkom smoothies, kokteilov a posilňovačov energie. Prášok sa dá ľahko nasypať do jedla, aby dodal extra výživnú hodnotu. Okrem zdravia posilňujúcich vitamínov a minerálov, o ktorých je všeobecne známe, že sa nachádzajú v morinze, ako je vitamín C, vitamín A, vápnik a železo, je listový prášok tiež bežne známy tým, že obsahuje mnoho esenciálnych aminokyselín potrebných na vytvorenie kompletnej bielkoviny!

 

  • Moringa je známa ako prírodný zdroj vitamínov a minerálov
  • Podporuje vyváženú hladinu energie a správny príjem živín
    
  • Podporuje celkovú pohodu a vitalitu

 

Odporúčané použitie:
1-3 čajové lyžičky s vodou/džúsom, raz alebo dvakrát denne. Prášok z listov moringy (Moringa oleifera) Tento produkt je organicky pestovaný a spracovaný v súlade s Národným ekologickým programom USDA (NOP). Ak ste tehotná alebo dojčiaca, užívate lieky alebo máte zdravotné problémy, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Držte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu: India
Späť do obchodu