O nás

Sme rodinný e-shop so zameraním na prírodné produkty z celého sveta, od Ázie, Afriky až po Ameriku a Európu.

Náš príbeh odštartoval v roku 2016 ako vášeň a drobný projekt Ing. Adama Hlawiczky / Dr. Greena, ku ktorému sa pripojil jeho mladší brat Ing. Martin Hlawiczka a postupom času prerástol na prosperujúce e-shopy, ktorých momentálna pôsobnosť je v 4 krajinách Európy.
Ako rodinná firma a vášniví priaznivci Kratomu sme v roku 2017 začínali iba s predajom Kratomu a postupom času, príležitosťami a doby sme rozširovali sortiment o ďalšie prírodné produkty z rôznych kútov sveta a expandovali do Slovenska, Maďarska a Nemecka.
Teraz ponúkame CBD a CBG výrobky, korenia a neustále vylepšujeme naše služby a produkty, aby boli ešte kvalitnejšie a dodanie a platba rýchlejšia a bezpečnejšia.
Náš výskumný tím každým dňom pracuje na rozširovaní nových zaujímavých produktov, aké v Českej republike doposiaľ nemáme, ale v Amerike alebo Ázii už sú samozrejmosťou.

Kratomit group teraz pôsobí v Českej republike, Slovensku, Nemecku a Maďarsku.

https://www.kratomit.cz/
https://www.kratomit.sk/
https://www.kratomit.eu/

Všetky naše obchodné činnosti vykonávame v súlade s platnou legislatívou, technickými, potravinárskymi a zberateľskými predpismi. Pre zaistenie kvalitných služieb využívame najmodernejšiu mechanizáciu a vybavenie súčasnosti. Navyše oproti českým konkurentom ponúkame 6 starostlivo vybraných a kvalitných druhov Kratomu, ktoré pravidelne každý mesiac dopĺňame, aby bola zaistená maximálna možná kvalita, na ktorú ste zvyknutí, a to za skvelé ceny a mnoho ďalších výhod, vrátane on-line zákazníckej podpory, ktorá je k dispozícii takmer 24/7.

 

Späť do obchodu