O nás

Sme rodinný e-shop so zameraním na prírodné produkty z celého sveta, od Ázie, Afriky až po Ameriku a Európu.

Náš príbeh odštartoval v roku 2016 ako vášeň a drobný projekt Adama Hlawiczky/Mr. Greena a postupom času prerástol na prosperujúce e-shopy, ktorých momentálna pôsobnosť je v 4 krajinách Európy.
Ako rodinná firma a vášniví priaznivci Kratomu sme v roku 2017 začínali iba s predajom Kratomu a postupom času, príležitosťami a doby sme rozširovali sortiment o ďalšie prírodné produkty z rôznych kútov sveta a expandovali do Slovenska, Maďarska a Nemecka.
Teraz ponúkame CBD a CBG výrobky, korenia a neustále vylepšujeme naše služby a produkty, aby boli ešte kvalitnejšie a dodanie a platba rýchlejšia a bezpečnejšia.
Náš výskumný tím každým dňom pracuje na rozširovaní nových zaujímavých produktov, aké v Českej republike doposiaľ nemáme, ale v Amerike alebo Ázii už sú samozrejmosťou.

Kratomit group teraz pôsobí v Českej republike, Slovensku, Nemecku a Maďarsku.

https://www.kratomit.cz/
https://www.kratomit.sk/
https://www.kratomit.eu/

Všetky naše obchodné činnosti vykonávame v súlade s platnou legislatívou, technickými, potravinárskymi a zberateľskými predpismi. Pre zaistenie kvalitných služieb využívame najmodernejšiu mechanizáciu a vybavenie súčasnosti. Navyše oproti českým konkurentom ponúkame 6 starostlivo vybraných a kvalitných druhov Kratomu, ktoré pravidelne každý mesiac dopĺňame, aby bola zaistená maximálna možná kvalita, na ktorú ste zvyknutí, a to za skvelé ceny a mnoho ďalších výhod, vrátane on-line zákazníckej podpory, ktorá je k dispozícii takmer 24/7.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie