2 hodnotenia

disPOD Stronger Clementine 1ml HHC-P

Jedinečný disPOD Stronger s osviežujúcim aromatickým profilom klementínky obsahuje 1 ml inovatívneho HHC-P. Tento prelomový kanabinoid HHC-P dokáže ponúknuť až 30-násobnú silu, čo zaručuje dlhotrvajúci účinok plný energie.

Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Skladom
Kód: 1344
€48,28
Kategória: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 10 18 v 22.51.22
Novinka Tip

Jednoducho revolučné HHCP

Široký sortiment výrobkov HHCP Stronger disPOD predstavuje vysoko inovatívne riešenie v rámci nášho radu HHC-P. Tento kompaktný jednorazový vaporizér HHC-P bol navrhnutý s ohľadom na poskytovanie jednoduchej a osvedčenej metódy vapovania. Vďaka vysokej koncentrácii prémiového destilátu HHCP prináša hlboké účinky s predĺženou trvanlivosťou. Pre nových používateľov je však dôležitá opatrnosť, pretože účinky HHCP môžu začať neskôr a naplno sa prejavia až po 1 - 2 hodinách. Je preto nevyhnutné byť pripravený na jeho intenzitu.

Oživenie vašich zmyslov

Klementínka očarí svojou osviežujúcou a sladkou vôňou mandarínky, doplnenou jemnými citrusovými tónmi. Táto odroda je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú povzbudzujúci a energizujúci zážitok. Náš prvotriedny vaporizér bol starostlivo navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálne potešenie a uvoľnenie kedykoľvek počas dňa. Kazeta obsahuje 1 ml zmesi HHC-P, HHC a terpénov v pomere 15 % HHCP, 80 % HHC a 5 % terpénov. Ponorte sa do sveta Clementine a vychutnajte si každé potiahnutie do posledného dychu.

Nechajte sa zaujať osviežujúcou citrónovou arómou, ktorá kombinuje náznaky sladkej mandarínky s tónmi ostružiny. Tento obľúbený rad vás nadchne, dodá vám energiu a zlepší náladu. Ponorte sa do sveta osviežujúcich vôní s našou kolekciou HHC-P Stronger!

Neváhajte a vyskúšajte našu novú pochúťku - jednorazový disPOD HHCP Stronger Jet Fuel DisPOD.

Návrh bez názvu-20

Späť do obchodu