2 hodnotenia

disPOD Stronger Jet Fuel 1ml HHC-P

Jedinečný disPOD Stronger s výraznou príchuťou Jet Fuel obsahuje 1 ml výnimočného HHC-P. Tento inovatívny kanabinoid HHC-P ponúka až 30-násobne vyššiu účinnosť, čo zaručuje silné a dlhotrvajúce účinky. Vyniká intenzívnou a prenikavou chuťou kombinujúcou ostré tóny korenia s jemným nádychom nafty.

Momentálne nedostupné
Kód: 1347
Značka: Czech CBD
€60 –76 % €14,40
Kategória: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 10 18 v 22.09.12
Novinka Tip
€60 –76 %

Jedinečné HHCP

Séria disPOD Stronger HHCP predstavuje vrchol nášho sortimentu výrobkov HHC-P. Tento kompaktný jednorazový vaporizér HHCP bol navrhnutý s cieľom poskytnúť jednoduchý a osvedčený spôsob vapovania. Vďaka vysokej koncentrácii kvalitného destilátu poskytuje HHCP hlboký a dlhotrvajúci účinok. Ak sa s týmto výrobkom stretávate prvýkrát, odporúčame postupovať opatrne. Keďže HHCP môže mať oneskorený nástup účinkov a naplno sa prejaví až po 1-2 hodinách, je dôležité byť pripravený na jeho intenzitu.

Výnimočné skúsenosti

Odroda Jet Fuel vás očarí svojou výraznou a korenistou chuťou sprevádzanou sladkými podtónmi. Je ideálna pre tých, ktorí hľadajú silný a povzbudzujúci zážitok. Kvalitné pero vaporizéra bolo navrhnuté tak, aby maximalizovalo vaše pocity pri každom potiahnutí. V náplni nájdete 1 ml zmesi HHCP, HHC a terpénov v pomere 15 % HHC-P, 80 % HHC a 5 % terpénov. Nechajte sa uniesť intenzívnou a nezabudnuteľnou chuťou, ktorú budete chcieť zažívať znova a znova.

Táto obľúbená odroda vás povzbudí, dodá vám energiu a zvýši vašu koncentráciu. Ponorte sa do sveta výrazných a jedinečných chutí s naším radom HHC-P Stronger!

Návrh bez názvu-19

Späť do obchodu