1 hodnotenie

BrainMax Shilajit, 15 g

Shilajit možno nájsť na rôznych miestach po celom svete, avšak jeho kvalita sa líši v závislosti od miesta zberu, nadmorskej výške a procesu spracovania. Nie je vždy rovnako čistý a účinný. Je dôležité, aby sa zber a spracovanie vykonávali s ohľadom na zachovanie jeho kvality a účinnosti, čo zahŕňa aj minimalizáciu vystavenia vysokým teplotám.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
Kód: SHIALITBRAINMAX
€58
Kategória: Zdravé telo a myseľ
Hmotnosť: 0.015 kg
Snímek obrazovky 2024 04 26 v 1.57.06
Novinka Tip

Poklad z Himalájí: Shilajit

BrainMax Shilajit pochádza z oblasti Himalájí v Pakistane, kde je zbieraný vo výške približne 5000 m.n.m. Tento unikátny produkt pochádza z oblasti Khaplu a Siačenského ľadovca na severe Pakistanu, kde sa nachádza najvyššia kvalita shilajitu. Po zbere je sušený na priamom slnku, aby sa zachovali jeho cenné zloženie a nedošlo k ovplyvneniu teplotou. Celý proces zberu a spracovania môže trvať až 6 mesiacov, ale výsledná kvalita stojí za to.

Shilajit je bohatý na viac ako 80 minerálov a stopových prvkov, čo ho radí medzi najkomplexnejšie prírodné doplnky. Obsahuje špecifickú kyselinu fulvovú, ktorá je účinným transportérom živín do buniek a zároveň pomáha telu vyplaviť toxíny. Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie, najmä pri obsahu až 86% tejto kyseliny fulvovej.

Shilajit prináša mnoho zdravotných benefitov pre mužov aj ženy. U žien podporuje pravidelnú menštruáciu, zatiaľ čo u oboch pohlaví prispieva k reprodukčnému zdraviu a zdraviu močovej sústavy. Jeho silné antioxidanty posilňujú imunitný systém a podporujú zdravie kostí, kĺbov a trávenia.

Odporúčané dávkovanie

Odporúča sa užívať Shilajit na lačný žalúdok, ideálne ráno po dlhej prestávke od posledného jedla. Pokiaľ to nie je možné, počkajte aspoň 30 minút po jedle. Lyžičkou s objemom približne 1/3 hrášku (0,2 g) ho rozpustite v 250 ml teplej (ideálne filtrovanej) vode. Postupne môžete zvyšovať dennú dávku až na 0,5 g. Podľa ajurvédskej tradície je najlepšie kombinovať Shilajit s trochou medu. Po troch až štyroch týždňoch pravidelného užívania je vhodné urobiť týždennú pauzu.

I WANT HHC-P-35

Späť do obchodu