1 hodnotenie

Vaporizer Tarzan power 94% HHC 1 ml

Vapovacie pero Tarzan Power s 94 % HHC a 6 % konopných terpénov priamo z americkej Kalifornie. Ohromí vás svojou výraznou zemitou chuťou, ktorú dopĺňa jemný štipľavý nádych borovice. Skvele sa hodí na uvoľnenie stresu a napätia, ponúka príjemné pocity pokoja a relaxácie.

Neobsahuje THC!

Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Skladom
Kód: HHC006
Značka: Kratomit
€30 –63 % €11
Kategória: HHC vapovací sety
Hmotnosť: 0.1 kg
Tarzan power HHC pero
Novinka Tip
€30 –63 %

Skúsenosti s vapovaním: Tarzan Power

Príchuť vape Tarzan Power od spoločnosti HHC je ideálna na relaxáciu a podporu spoločenskej aktivity. Toto kvalitné vape pero bolo vytvorené s ohľadom na každodennú pohodu a relaxáciu. Upúta vás svojou výraznou zemitou príchuťou, ktorú dopĺňa jemný štipľavý tón borovice. Skvele sa hodí na uvoľnenie stresu a napätia, podporuje príjemné pocity pokoja a relaxácie.

Bez obsahu THC

Hexahydrokanabinol (HHC) je tiež účinným pomocníkom pri nevoľnosti. Tekutina v kazete obsahuje kanabinoid HHC, ktorý niektorí používatelia prirovnávajú k THC. Na rozdiel od THC je HHC 100 % legálny a môžete si ho užívať, koľko chcete, či už pre jeho prospešné alebo iné vlastnosti. Naše výnimočné vapovacie pero je tu pre vás.

Kvalitná výroba

Pri výrobe používame extrakt HHC získaný hydrogenáciou vysokokvalitného CBD. S istotou veríme v prírodný základ našich produktov a odmietame ponúkať plne syntetické a chemické produkty, ktoré by mohli ohroziť zdravie. Proces hydrogenácie je štandardizovaný "potravinársky" výrobný proces, ktorý sa už mnoho rokov používa v potravinárskom priemysle pri výrobe tukov. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť vynikajúci extrakt HHC.

I WANT HHC-P-2

Späť do obchodu