1 hodnotenie

Vaporizer Sky heaven 94% HHC 1 ml

Vapovacie zariadenie s legendárnou príchuťou Sky Heaven (6 % terpénov) a kazetou, ktorá obsahuje 94 % HHC. Prémiový hexahydrokanabinol. Ponúka intenzívnu zemitú chuť s jemnými, sladkými tónmi citrusov. Ideálna na zlepšenie nálady, zmiernenie stresu a posilnenie chuťových vnemov.

Neobsahuje THC!

Momentálne nedostupné
Kód: HHC008
Značka: Kratomit
€16
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg

Vapovacie zariadenie, ktoré vás očarí!

Príchute HHC Vape Sky Heaven s 94 % HHC a 6 % terpénov legendárnej odrody. Ideálne na zlepšenie nálady a zníženie stresu. Kvalitné vapovacie pero vytvorené s ohľadom na každodennú pohodu a relaxáciu.

Bez THC

Tekutina vo vnútri náplne obsahuje kanabinoid HHC - hexahydrokanabinol. Niektorí používatelia ho prirovnávajú k THC. Na rozdiel od THC je HHC 100 % legálne a môžete ho bezpečne užívať pre jeho blahodarné alebo euforizujúce vlastnosti. Naše skvelé vapovacie pero je tu pre vás.

Používame extrakt HHC získaný hydrogenáciou vysokokvalitného CBD. Pevne veríme, že odmietame ponúkať plne syntetické a chemické produkty, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie, a vždy sa držíme prírodného základu. Hydrogenácia je osvedčený proces v potravinárskom priemysle pri výrobe tukov, ktorý zaručuje kvalitu nášho HHC extraktu.

I WANT HHC-P-30

Späť do obchodu