2 hodnotenia

Vaporizer Serpent maze 94% HHC 1 ml

Vapovacie pero Serpent maze kombinuje 94 % HHC a 6 % konopných terpénov priamo z oblasti Kalifornie v USA. Tento výnimočný produkt ponúka bohatú ovocnú arómu s výraznými tónmi jahôd, ktorá vytvára dokonalú atmosféru pre relaxáciu a pohodu.

Zdôrazňujeme, že Serpent maze je úplne bez THC, čo zaručuje bezstarostné užívanie.

Momentálne nedostupné
Kód: HHC005
Značka: Kratomit
€16
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg

Hadie bludisko: kalifornské slnko

Príchuť Serpent Maze HHC obsahuje 94 % HHC a 6 % konopných terpénov priamo z oblasti Kalifornie. Táto jedinečná príchuť bola vytvorená tak, aby vám priniesla príjemné pocity sprevádzané fyzickým relaxačným účinkom. Ide o vysokokvalitné vapovacie pero, určené pre vašu každodennú pohodu a relaxáciu.

Neobsahuje THC!

Niektorí používatelia prirovnávajú HHC k THC. HHC je však 100 % legálne a môžete si ho bezpečne vychutnať, či už pre jeho blahodarné alebo iné skvelé vlastnosti. Naše výnimočné vapovacie pero je tu pre vás!

Úplne bezpečná výroba

Používame extrakt HHC získaný hydrogenáciou vysokokvalitného CBD. Zaručujeme, že naše výrobky sú úplne bez syntetických a chemických prísad, ktoré by mohli narušiť vaše zdravie. Proces hydrogenácie, štandardizovaný v potravinárskom priemysle pri výrobe tukov, nám umožňuje poskytovať špičkový HHC extrakt. A nezabudnite si zakúpiť náhradnú HHC cartridge pre ďalšie pohodlie!

I WANT HHC-P-29

Späť do obchodu