2 hodnotenia

Vaporizer Grape 94% HHC 1 ml

Vaporizačné zariadenie s príchuťou Grape HHC, ktorého obsah HHC je 94 % a je obohatených o 6 % terpénov z kalifornských fariem. Táto jedinečná zmes prináša bohatú chuť zrelého hrozna, ktorá vám pomôže relaxovať každý deň.

A čo je dôležité, neobsahuje žiadne THC.

Momentálne nedostupné
Kód: HHC020
Značka: Czech CBD
€16
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg

Zážitok plný hroznovej harmónie!

Ponorte sa do sveta lahodného výberu s HHC vape príchuťou Grape, ktorého obsah HHC činí 94% a je obohatený o 6% autentických terpénov z Kalifornie. Táto unikátna kombinácia prináša nezameniteľnú chuť zrelého hroznového vína, zozbieraného zo slnečných svahov južnej Kalifornie. Je to ako uhryznutie do sladkého hrozna, ktoré sa rozplýva na jazyku a uvoľňuje vás do pocitu úplného pohodlia.

Naše vapovacie pero je navrhnuté s ohľadom na vaše každodenné potreby a zaisťuje nielen kvalitu, ale aj spoľahlivosť. Je to váš spoločník na ceste za pokojom a odpočinkom. Keď si ho vezmete do ruky, stávate sa pánom svojho vlastného relaxačného rituálu.

A čo je najdôležitejšie, Grape HHC neobsahuje žiadne THC, takže nemusíte mať obavy z nežiaducich vedľajších účinkov. To znamená, že si môžete užívať každý deň a nechať sa uniesť do sveta harmónie a pohody bez akýchkoľvek starostí. Takže neváhajte a urobte si GRAPE deň!

Späť do obchodu