1 hodnotenie

Vaporizer Banana Runtz 94% HHC 1 ml

Vaporizačné pero s príchuťou Banana Runtz od HHC s obsahom 94% HHC a 6% konopných terpénov z americkej Kalifornie. Jeho aróma nesie vôňu dozretých banánov a sladkého ovocia, doplnené jemnými zemitými tónmi byliniek. Poskytuje príjemné a uvoľňujúce pocity s vysokou koncentráciou. Ideálna voľba na zlepšenie nálady!

Dôležité je, že neobsahuje žiadne THC!

Momentálne nedostupné
Kód: HHC018
Značka: Czech CBD
€39
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg

Banánová rozkoš

Nadčasová chuť a výnimočná účinnosť sa spojili v jednom – Banánová Runtz. Toto špeciálne vape pero je naplnené jedinečnou HHC príchuťou Banana Runtz, ktorá má impozantnú koncentráciu 94% HHC a je doplnená o 6% autentických konopných terpénov priamo z kalifornských plantáží.

Táto lahodná zmes nesie v sebe neodolateľnú chuť dozretých banánov a sladkého ovocia, ktorá sa prelína s jemnými zemitými podtónmi byliniek. To všetko v jedinom ťažení zaručuje potenciálne euforické a uvoľňujúce pocity s dosiahnutím maximálnej koncentrácie.

Banánová Runtz nie je len o výbornej chuti a relaxácii. Je tiež vašim spoľahlivým sprievodcom k lepšej nálade, rýchlej úľave od bolesti a úplnému zbaveniu stresu. To všetko v elegantnom a vysoko kvalitnom vaporizačnom pere, ktoré bolo navrhnuté s ohľadom na vašu každodennú pohodu a odpočinok.

Späť do obchodu