1 hodnotenie

THCP-O Vape pen Mango 1ml

Preskúmajte THCP-O vape pero Mango 1 ml, výnimočnú voľbu, ktorá pozdvihne váš zážitok z vapovania a dopraje si jedinečnú relaxáciu. Táto kazeta je vyrobená s precíznosťou a môže sa pochváliť harmonickou zmesou obsahujúcou 85 % H4CBD, 10 % THC-PO a 5 % terpénov.

Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Skladom
Kód: 937
€29
Kategória: THCP-O
Hmotnosť: 0.1 kg
Mango
Novinka

Predstavujeme THCP-O vape pero Mango

Pohodlie na dosah ruky: Táto 1ml náplň je navrhnutá na použitie bez námahy a je ideálna pre domácu relaxáciu aj pôžitok na cestách. Či už odpočívate v interiéri alebo spoznávate svet, THCP-O vás pokryje!

Neodolateľná aróma: Pripravte sa na uchvátenie dráždivou arómou manga, ktorá zahalí vaše zmysly do symfónie exotických tónov pre autentický zážitok z vapovania ako žiadny iný.
Čaká vás pokoj: Upokojujúca zmes prírodných ingrediencií v THCP-O vás prenesie do stavu pokoja a roztopí stres a napätie pri každom nádychu.
Dokonalá harmónia: Zažite harmonickú rovnováhu tejto kazety, ktorá vás jemne vedie k pokojnej rovnováhe, podporuje kreativitu a zvyšuje koncentráciu.

Prijmite pôvab THCP-O Mango 1 ml a vydajte sa na cestu relaxácie a omladenia, akú nemá nikto iný.

THCP-O vape pero Mango je ideálnou voľbou pre:

  • Milovníci autentických vôní konope
  • Tí, ktorí hľadajú relaxačný zážitok
  • Ľudia, ktorí chcú nájsť harmóniu vo svojom každodennom živote

Ingrediencie:

  • 85 % H4CBD
  • 10 % THCP-O
  • 5 % terpénov

Toto je kazeta CCELL.

Dôležité: Pred použitím si prečítajte návod na použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte.

Späť do obchodu