2 hodnotenia

THC-P Cookies s čoko kúskami, 50 mg THC-P

Americké sušienky s 50 mg THC-P a kúskami čokolády pre okamihy plné radosti a zábavy. Tieto lahodné sušienky obsahujú prvotriedny THC-P zo starostlivo sledovanej výroby, ktorý dodáva energiu, upokojuje nervy a prináša relaxačný, až euforický pocit.

Momentálne nedostupné
Kód: 1689
Značka: Czech CBD
€60 –60 % €24
Kategória: THC-P
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 01 25 v 3.19.43
Novinka Tip
€60 –60 %

Získajú si vaše srdce!

Tieto americké cookies s kvalitným extraktom THC-P podľa pôvodného receptu sú jednoducho neodolateľné. Ľahké chrumknutie s vláčnou textúrou, ale zároveň plnou a hutnou chuťou, doplnené kúskami nerozpekavej čokolády. Nič podobné na európskom trhu nenájdete.

Jedinečná pochúťka pre posmutnelé a unavené dni

Tieto legendárne sušienky s 50 mg THC-P sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, navodia príjemné chvíle uvoľnenia a upokoja pocuchané nervy. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok plný radosti a zábavy.

Je čokoláda naozaj len sladkou pochúťkou?

Čokoláda, najmä s vysokým obsahom kakaa, môže mať niekoľko pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Obsahuje antioxidanty, ako sú flavonoidy, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom v tele, čo môže znížiť riziko niektorých druhov rakoviny a podporovať celkové zdravie srdca, znižovať krvný tlak a zlepšujú prietok krvi do mozgu. Tým môžu prispievať k nižšiemu riziku srdcových ochorení.

I WANT HHC-P-40

Späť do obchodu