1 hodnotenie

THC-B Vapen pen Bubble gum 1 ml

Vaporizér s esenciou Bubble gum prináša intenzívny senzorický zážitok spájajúci sladkú vôňu žuvačiek s 1 ml nášho vysoko kvalitného THC-B extraktu. Jedinečná aróma Bubble gum je skvelým prostriedkom na zvýšenie pozitívnej nálady, zmiernenie stresu, podporu tvorivého myslenia a zlepšenie chuti do jedla. Vyskúšajte ho a objavte novú úroveň relaxácie a pohody.

Momentálne nedostupné
Kód: 2176
€23,20
Kategória: THC-B
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 15.45.05
Novinka Tip

Nezabudnite na tú neodolateľnú vôňu!

Pripravte sa na jedinečný zážitok s naším vaporizérom Bubble Gum. Spája intenzívnu sladkú vôňu žuvačiek s naším kvalitným THC-B extraktom v objeme 1 ml, poskytujúci nezabudnuteľný zážitok pre vaše zmysly.

Táto jedinečná vôňa Bubble Gum je skvelá pre povzbudenie pozitívnej nálady, zmiernenie stresu, podporu tvorivého myslenia a zlepšenie chuti do jedla. Nechajte sa uniesť a objavte novú úroveň relaxácie a pohody.

Čo je THC-B?

THC-B, čiže tetrahydrocannabinol-butol, je jedným z mnohých kanabinoidov prítomných v konopnej rastline. THC-B má svoje jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovplyvňuje endokanabinoidný systém tela podobne ako ostatné kanabinoidy, ale výskum jeho špecifických účinkov je stále v raných fázach.

Späť do obchodu