2 hodnotenia

THC-B Vape pen Chocolate Waffle 1 ml

Vaporizér s príchuťou Chocolate Waffle je ako fascinujúca cesta do sveta zmyslov, kde sa spájajú sladké tóny čokolády a jemné maslové nuansy s naším vysoko kvalitným THC-B extraktom. Jeho jedinečná aróma prináša osviežujúci zážitok, ktorý nielen zlepšuje náladu, ale tiež odstraňuje stres, povzbudzuje kreativitu a prebúdza chuťové bunky.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Kód: THB044
Značka: Czech CBD
€29
Kategória: THC-B vapa
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 25 v 23.54.37
Novinka Tip

Osviežte svoj zážitok: Vaporizér s arómou Chocolate Waffle

Zažite intenzívny senzorický zážitok s naším vaporizérom s vôňou Chocolate Waffle. Každý ťah vás unesie do sveta sladkej čokolády a jemnej maslovej chuti, ktoré sa dokonale snúbia s naším prvotriednym THC-B extraktom. Jedinečná príchuť Chocolate Waffle nielen zdvihne vašu náladu, ale tiež vám poskytne úľavu od stresu, povzbudí vašu kreativitu a podnieti chuť do jedla.

Užite si tento nezabudnuteľný zážitok a objavte novú úroveň relaxácie a pohody, ktorú sme pre vás pripravili. S naším dôkladne registrovaným produktom v rámci EU-CEG môžete mať plnú dôveru v jeho kvalitu a bezpečnosť. Ponorte sa do sveta luxusných senzorických zážitkov s naším vaporizérom s vôňou Chocolate Waffle.

Späť do obchodu