2 hodnotenia

THC-B disPOD White Widow 0,5ml

Predstavujeme vám novinku! DisPOD s esenciou White Widow a obsahom 0,5 ml THC-B extraktu. White Widow je cenenou klasikou pre svoju čistú vôňu s jemnými tónmi citrusov a korenenou arómou s ľahkou stopou korenia. Tento vaporizér nielen prináša príjemné pocity, ale postupne vás pohrúži do radostného stavu.

A ako pridaná hodnota, tento produkt je plne registrovaný v EU-CEG, čo zaručuje jeho kvalitu a bezpečnosť.

Momentálne nedostupné
Kód: 1825
€18,40
Kategória: THC-B
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 24 v 1.04.46
Novinka

Predstavujeme vám revolučný produkt: DisPOD!

Tento disPOD s vôňou White Widow a 0,5 ml THC-B extraktom prichádza k nám! Jedná sa o kompaktný, nenápadný jednorazový elektronický vaporizér, ktorý produkuje iba minimálne množstvo pary. To z neho robí ideálnu voľbu pre diskrétne používanie, ideálne pre tých, ktorí preferujú poťahovanie bez vytvárania veľkých oblakov pary. Tento výrobok si obľúbia ako začiatočníci, tak skúsenejší používatelia, ktorí hľadajú subtílnejší zážitok.

White Widow je legendárna klasika, známa svojou čistou vôňou s citrusovými tónmi a koreneným korenistým nádychom. Vysoko kvalitné vapovacie pero bolo navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie a relaxáciu. Kvapalina vo vnútri náplne obsahuje 0,5 ml kvalitného THC-B extraktu.

Späť do obchodu