1 hodnotenie

THC-B cartridge Chocolate Waffle 1 ml

Prinášame vám intenzívny senzorický zážitok s našou náhradnou cartridge s príchuťou Chocolate Waffle. Táto dokonalá kombinácia sladkej čokoládovej arómy a maslovej vône, obohatená 1 ml prvotriedneho THC-B extraktu, otvára brány k novým zmyslovým zážitkom.

S naším starostlivo registrovaným produktom v rámci EU-CEG si môžete byť istí, že kvalita a bezpečnosť sú našou prioritou.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Kód: THB016
Značka: Czech CBD
€19
Kategória: THC-B
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 25 v 19.41.11
Novinka Tip

Náhradný cartridge s arómou Chocolate Waffle

Predstavujeme vám nový senzorický zážitok s našou náhradnou cartridge s príchuťou Chocolate Waffle. Každý ťah je plný sladkej čokoládovej arómy a bohatej maslovej chuti, doplnený 1 ml prvotriedneho THC-B extraktu.

Jedinečná vôňa Chocolate Waffle nie je iba o lahodných chuťových zážitkoch, ale aj o povzbudení nálady, uvoľnení od stresu a podpore kreativity. Ponorte sa do tejto jedinečnej atmosféry a objavte novú úroveň pokoja a pohody.

S naším precízne registrovaným produktom v rámci EU-CEG si môžete byť istí, že kvalita a bezpečnosť sú našou prioritou. Užite si novú dimenziu relaxácie a pohody s našou náhradnou cartridge s príchuťou Chocolate Waffle.

I WANT HHC-P-33

Späť do obchodu