4 hodnotenia

Moon Berry THCP disPOD 1ml

Unikátne vaporizačné zariadenie THC-P disPOD s lahodnou príchuťou Moon Berry obsahuje 1 ml tekutiny s prvotriednym THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Táto mimoriadna kombinácia THCP a CBG a oba kanabinoidy sa vzájomne skvele dopĺňajú vo svojich účinkoch. Chuť Moon Berry exceluje svojimi hlbokými tónmi, evokujúcimi atmosféru noci, doplnenými jemným ovocným a sladkým nádychom.

Momentálne nedostupné
Kód: 1556
Značka: Kratomit
€60 –73 % €16
Kategória: THC-P
Hmotnosť: 0.1 kg
Moon Berry THCP disPOD 1ml
Novinka Tip
€60 –73 %

Očarujúca rozmanitosť v chutiach

Vape prístroj THCP disPOD s príchuťou Moon Berry s objemom 1 ml predstavuje vrchol našej zbierky produktov obsahujúcich THC-P. Ide o elegantný jednorazový vaporizačný prístroj, ktorý ponúka nenápadné a bezproblémové vapovanie. Kvalitný THC-P destilát, vyrobený v Európskej únii, poskytuje silný a dlhotrvajúci účinok.

Skvostne kompaktný

Pre tých, ktorí ešte len vkračujú do sveta THC-P, odporúčame začať s opatrnosťou. THC-P sa vyznačuje oneskorením nástupu účinku, ktorý sa plne prejaví až po 1-2 hodinách. Je kľúčové byť pripravený na jeho výrazný efekt, aby ste neboli prekvapení jeho intenzitou a trvaním.

Tento výrobok je skvelý pre povzbudenie mysle, upokojenie stresu a posilnenie chuti do jedla. Ponorte sa do sveta rozmanitých chutí s naším vaporizačným prístrojom THC-P disPOD!

Tento výrobok je ideálny pre tých, ktorí hľadajú jedinečný zážitok z vapovania s výrazným charakterom Moon Berry.

I WANT HHC-P-39

Späť do obchodu