4 hodnotenia

Kratomové želé modrý melón

Kratomové želé modrý melón je výnimočným produktom, ktorý kombinuje osviežujúcu vôňu modrého melónu s kratomom. Každé želé obsahuje približne 30 mg kvalitného kratomového extraktu, čo zodpovedá ekvivalentu 2 gramov tradičného kratomového prášku.

Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 992/10 992/20 992/50 992/100 Zvoľte variant
Značka: Kratomit
€15 €28 €69 €99 od €15
Kategória: Kratom

Unikátne kratomové želé s modrým melónom!

  • Neštandardné spojenie: Kratomové želé s modrým melónom prináša vzácnu kombináciu exotického kratomového extraktu s jemnou esenciou sladkého modrého melónu.
  • Ideálne dávkovanie: Každé želé obsahuje približne 30 mg kvalitného kratomového extraktu, čo zodpovedá ekvivalentu 2 g tradičného kratomového prášku.
  • Unikátna kolekcia: Tento originálny produkt je navrhnutý ako zberateľská rarita pre tých, ktorí oceňujú jedinečnosť exotických rastlinných extraktov, s týmto špecifickým dôrazom na osviežujúci modrý melón.
  • Elegantný dizajn: S luxusným balením a precíznym prevedením je kratomové želé s modrým melónom nielen krásnym doplnkom, ale aj fascinujúcim prírastkom do zbierky pre zberateľov ako RELAXAČNÁ ANTISTRESS MAČKACIA HMOTA.
  • Pre zberateľov s vášňou: Bez ohľadu na vaše skúsenosti je kratomové želé s modrým melónom vynikajúcim produktom pre tých, ktorí hľadajú vzácne a unikátne rastlinné produkty.

Obohaťte svoju zbierku exotickým kratomovým želé s vôňou sladkého modrého melónu! Zberateľský poklad pre vašu jedinečnú zbierku Kratom.

Nezabudnite si pozrieť aj ostatné kratomové produkty.

Upozornenie: Nie je určené na priamu spotrebu, jedná sa o reklamný a turistický suvenír.

THCP-6

Späť do obchodu