1 hodnotenie

HHCP-O Vape pen CATline Cola 1 ml

Ponorte sa do nových zážitkov s CATline Vape setom, ktorý láka svojou osviežujúcou vôňou Cola. Zažite intenzívnu chuť sladkej coly vďaka nášmu vysoko kvalitnému HHCP-O extraktu, ukrytému v 1 ml cartridge. Táto unikátna vôňa ale tiež môže zlepšiť vašu náladu, znížiť stres, podporiť vašu kreativitu a dokonca zvýšiť chuť do jedla.

A to nie je všetko! Tento výrobok je plne certifikovaný podľa EU-CEG.

Momentálne nedostupné
Kód: 2290
€23,20
Kategória: HHCP-O
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 19.19.31
Novinka

Vstúpte do sveta CATarzi, kde sa otvárajú dvere k neuveriteľným zážitkom!

Predstavujeme úplne nový rad vaporizérov s HHCPO! Vape set CATline s esenciou Cola sľubuje jedinečnú explóziu zmyslov, spájajúcu sladkosť coly s 1 ml nášho špičkového HHCPO extraktu.

Nezabudnuteľná vôňa Cola prináša nielen radosť, ale taktiež podporuje pozitívnu náladu, uvoľňuje stres, stimuluje kreativitu a rozhýba chuťové bunky. Prijmite výzvu a objavte novú dimenziu relaxácie a pohody.

Sladká radosť Príchuť Cola získala uznanie vďaka svojej unikátnej kombinácii sladkosti, jemnej kyslosti a korenených tónov, ktoré ponúkajú osviežujúci a povzbudzujúci chuťový zážitok.

Extra dávka šťastia Ideálna pre zlepšenie nálady, zníženie stresu a úzkostí a posilnenie chuťových pohárikov. Pridajte si trochu radosti do svojho dňa!

Späť do obchodu