3 hodnotenia

HHC Shot Zelené jablko

Oslávte svoju energiu s touto sladkou dávkou HHC a jablčnou príchuťou. Každá lahodná Shake-Shot-Party obsahuje 30 mg HHC. Jedná sa o ďalšie dokonalé spojenie kanabinoidov a sladkého sirupu, ktoré sme pre všetkých nadšencov HHC vytvorili vo svojej dielni. Pripravte sa na vzrušujúci zážitok, ktorý vám tento jablkový shot s HHC prinesie!

Momentálne nedostupné
Kód: 905
€10 –60 % €4
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 17.06.00
€10 –60 %

Trefa do zeleného

Predstavujeme vám jedinečnú sladkú dávku energie vo forme nášho produktu nazvaného "Jablkový shot". Táto nápojová lahôdka je plná pozitívnych vplyvov hexahydrokanabinolu, známeho ako HHC, a lákavej jablčnej príchuti. Každá liekovka obsahuje 30 mg HHC, čo je dokonalé spojenie kanabinoidov s jemným sladkým sirupom, ktoré poteší všetkých milovníkov HHC.

Náš produkt Jablkový shot vám prináša možnosť načerpať novú energiu a pozitívnu náladu bez toho, aby ste museli brať akýkoľvek prípravok s obsahom THC. Táto lahôdka je vhodná pre tých, ktorí hľadajú alternatívne spôsoby relaxácie a uvoľnenia, a to bez psychoaktívnych efektov.

Každý dúšok Jablčného shotu vás okamžite ponorí do jablčného raja, kde sa sladká chuť stretáva s príjemným uvoľnením. Naša receptúra ​​vám prináša nádych jablčnej sviežosti a radosti.

Tento produkt je pre vás ideálny, ak hľadáte jedinečný zážitok spojený s HHC, ktorý zaručuje nezabudnuteľnú chuť a pozitívne pocity. Pripravte sa na dobrodružstvo plné lahodných okamihov s naším Jablčným shotom!

Späť do obchodu