9 hodnotení

HHC Shot Orange

Pripravte sa na sladkú dávku energie s príjemnou pomarančovou príchuťou obohatenú o 30 mg HHC. Tento produkt prináša dokonalú kombináciu kanabinoidov a sladký hit pre všetkých milovníkov HHC.

Momentálne nedostupné
Kód: 766
€10 –80 % €2
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 05 29 v 0.22.54
€10 –80 %

HHC shot orange

Objavte neodolateľnú sladkú dávku HHC energie s očarujúcou pomarančovou príchuťou! S revolučným obsahom 30 mg hexahydrokanabinolu (HHC) je táto inovatívna kombinácia kanabinoidov a sladkého sirupu určená pre maximálnu potešenie. Pripravte sa na neuveriteľnú Shake-Shot-Party!

Čo robí našu zmes tak jedinečnou? Okrem doslova výbušných 30 mg HHC obsahuje aj bohatý podiel ovocnej šťavy, farmaceuticky destilovanú vodu a osviežujúcu kombináciu kyselín, vrátane citrónovej, jablkovej a vínnej. A aby sme nezabudli, dodávame záruku vášho blaha vitamínom C!

Ale to ešte nie je všetko. Naša jedinečná zmes je starostlivo navrhnutá s nosičom HHC, ktorý zabezpečuje optimálnu absorpciu a maximálny účinok. Či túžite po energii na celý deň, potrebujete povzbudenie počas popoludňajšej špičky alebo chcete zazářiť na nočnej párty, naša sladká dávka HHC energie je tu, aby vás posunula na novú úroveň!

Ale pozor, táto ponuka je dostupná iba obmedzený čas, takže neváhajte a vyrazte na cestu k nekonečnému blahobytu a vzrušeniu. Pridajte do svojho života tú správnu dávku šťavy, oslaďte ho HHC a prežite nezabudnuteľnú jazdu!

Objednajte si ešte dnes, kým to zmizne! Vaša sladká dávka HHC energie vás čaká!

Späť do obchodu