1 hodnotenie

HHC Shot Blue Mango

Nasladená ponuka energie s mangovým nádychom a 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu). Ide o ďalšie výnimočné spojenie kanabinoidov a sladkého sirupu, ktoré prinášame pre všetkých fanúšikov HHC. Stačí zatrepať, vypiť a začať oslavovať!

Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Skladom
Kód: 836
€8,89
Kategória: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 22.18.48
Novinka Tip

Sladký záblesk HHC Energia

Prinášame vám sladkú dávku energie, ktorá skrýva v sebe 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu) a nádych mangového dobrodružstva. Ide o ďalšie majstrovské spojenie kanabinoidov a sladkého sirupu, ktoré sme pre vás vytvorili. HHC shot je nesmierne praktickým a rýchlym spôsobom, ako si dopriať HHC. Jeho kompaktné rozmery umožňujú ľahké prenášanie v každej taške alebo vrecku, a tak budete mať svoju sladkú mangovú príchuť vždy po ruke, pripravenú vás osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Týmto lahodným HHC shotom vás nečaká len chutný zážitok, ale aj jedinečná cesta do sveta HHC. Jeho obsah 30 mg HHC poskytuje energický náboj a prináša vám možnosť preskúmavať nové horizonty.

Nechajte sa uniesť dobrodružstvom, ktoré skrýva každá fľaštička HHC shotu. Diskrétne a ľahko prenosný, tento produkt vám umožní preskúmať svet HHC s pohodlím a štýlom. S mangovým nádychom sladkosti vás táto sladká rozprávka HHC určite nadchne.

Späť do obchodu