2 hodnotenia

HHC-P Stronger Amnesia 1 ml

Prichystajte sa na jedinečný zážitok s vaporizérom HHC-P Stronger a fascinujúcou príchuťou Amnesia. Tu predstavujeme vrcholný a najzaujímavejší efekt, ktorý je možné na trhu nájsť. Rad STRONGER HHC-P sa radí medzi absolútnu špičku v produktoch HHC-P vďaka svojej intenzite, kvalite a úplne unikátnemu kúzlu, ktoré vás zaujme.

Momentálne nedostupné
Kód: 4958
Značka: Czech CBD
€26,40
Kategória: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 08 11 v 18.56.37
Novinka

Vstúpte do nekonečného blaženého stavu s jedinečným Stronger

Medzi vrcholovými výrobkami s HHCP, ktoré prebíjajú trh, vyžaruje najmarkantnejšia kolekcia, zaisťujúca trvalý efekt po aplikácii.

HHC-P Stronger s osviežujúcim vonným profilom Amnesia vám otvára dvere k intenzívnemu zmyslovému zážitku, kde sa mieša hlboká, zemitá chuť s jemnými náznakmi sladkých citrusov. S významným podielom 15% HHC-P a 80% HHC prináša výnimočný terpénový profil Amnesia, ktorý skvele povzbudzuje pozitívnu náladu, znižuje stres a podporuje chuť do jedla. Otvorte sa úplne novej úrovni odpočinku a pohody a vyskúšajte tento fenomenálny produkt.

Dokonale vyvážená kombinácia HHC a HHC-P zaručuje optimálny zážitok. Zažite vrcholné pocity šťastia, eufórie a pohody, s výrazne predĺženým trvaním účinku a príjemným, postupným nástupom. Vaše telo aj myseľ sa uvoľnia a zažijete úplnú relaxáciu.

Avšak Stronger reprezentuje oveľa viac ako obyčajný výrobok - je to štýl života. Sladká aróma citróna a krémovej esencie sa prelínajú s jemnými tónmi bylín a zemitej povahy.

Späť do obchodu