5 hodnotení

HHC-P Stronger Alien OG 1 ml

Vkročte do sveta Stronger s vaporizérom HHC-P a dotykom Alien OG. Tu objavíte najvýraznejší a najúžasnejší účinok, ktorý na trhu môžete nájsť. Kolekcia STRONGER HHC-P zaujme svojou špičkovou pozíciou medzi produktmi HHC-P vďaka svojej vitalite, kvalite a nezameniteľnej výnimočnosti. Stronger však nesie v sebe viac ako obyčajný výrobok - znamená to celý spôsob života.

Momentálne nedostupné
Kód: 4959
Značka: Czech CBD
€26,40
Kategória: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 08 11 v 19.31.47
Novinka

Vykúzlite si nekonečnú eufóriu s kolekciou Stronger

Medzi najvýraznejšími produktmi s HHCP, ktoré dominujú na trhu, sa vynára tento výnimočný rad, poskytujúci trvalý účinok.

HHC-P Stronger s esenciou Alien OG vám otvorí brány k úplne unikátnemu zmyslovému zážitku, kde sa spája neodolateľná sladká vôňa borovice, jemný šepot Kusha a hlboký zemitý základ s dotykmi citrónovej kôry, významne vďaka obsahu 15% HHC-P a 80%. Exkluzívny terpénový profil Alien OG znamená ideálne partnerstvo pre povznesenie nálady, redukciu stresu a podporu chuti do jedla. Dajte mu šancu a otvorte sa úplne novému rozmeru relaxácie a pohody.

Genetika pôvodom z kalifornského severu nesie jemnú ovocnú arómu, ľahké akcenty Kusha a zemitý základ. Skvele vyvážené spojenie HHC a HHC-P ponúka najvyšší možný zážitok. Zažite vrcholné emócie šťastia, eufórie a pohody, s výrazne predĺženým účinkom a postupným, príjemným začiatkom. Vaše telo aj myseľ sa uvoľnia a zaručia vám dokonalú relaxáciu.

Späť do obchodu