5 hodnotení

HHC Olej z vlašských orechov 20%, 10 ml

HHC olej z vlašských orechov 20% - organický olej z vlašských orechov s obsahom 2000 mg HHC. Je určený pre skúsených používateľov produktov HHC, ktorí hľadajú zaručený prírodný spôsob relaxácie, odbúrania stresu a navodenia príjemnej nálady na zvyšok dňa. Tento produkt užívajte vždy v primeraných dávkach.

Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Skladom
Kód: 732
€60 –51 % €29,30
Kategória: HHC oleje
Hmotnosť: 0.1 kg
854 1 hhc oil 2000mg czech cbd
€60 –51 %

Orechový olej HHC sa vyrába kombináciou vysokokvalitného organického orechového oleja a prémiového extraktu HHC. Vďaka vlastnostiam tejto kombinácie vám náš HHC olej zaručí vyššiu vstrebateľnosť HCC pre ľudský organizmus, ako aj stabilitu kvality oleja. Neobsahuje THC a žiadne chemické príchute. Kvalita a čistota nášho HHC extraktu je založená na maximálnej kontrole procesu výroby hexahydrokanabinolu. Obsah ťažkých kovov a iných "nečistôt" si môžete skontrolovať v laboratórnych analýzach uvedených na našej webovej stránke.

Náš organický olej z vlašských orechov s HHC sa vyrába v krajine vo vlastnej výrobe a testuje sa v našom laboratóriu z hľadiska udržateľnosti a nízkej uhlíkovej stopy. Olej s HHC je veľmi obľúbený nielen pre svoje relaxačné účinky , ale aj na riešenie problémov s nevoľnosťou a zvracaním vrátane bolesti chrbta. Avšak len vo veľmi malých dávkach. Takzvané mikrodávkovanie.

Zloženie: HHC je zložený z troch zložiek.

Odporúčané dávkovanie.

Upozornenie: V prípade, že je potrebné, aby ste sa na liečbu liečili, je potrebné, aby ste sa na liečbu liečili. Mladší ako 18 rokov.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

JESŤ - SPAŤ - HHC - OPAKOVAŤ

Späť do obchodu