2 hodnotenia

HHC Jelly 25mg - želé modré mango

Tieto lahodné cukríky, obohatené o 25 mg HHC as exotickou príchuťou manga, sú nezabudnuteľným zážitkom pre vaše chuťové bunky. Ich plná a intenzívna chuť vás prenesie priamo do tropických krajov, kde sa môžete nechať unášať vôňou manga.

Dôležité je, že tieto cukríky sú úplne bez obsahu THC.

Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Skladom
Kód: HHC401
€28,89
Kategória: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 20.55.23
Novinka Tip

Exotická nálož HHC

Užite si exotickú explóziu chutí s našimi jedinečnými sladkými želé cukríkmi s mangovou príchuťou, ktoré sme s láskou vytvorili v našej vlastnej cukrárenskej dielni. Tieto cukríky sú nielen pochúťkou pre vaše chuťové bunky, ale ponúkajú aj 25 mg HHC (hexahydrokanabinolu).

Už pri prvom okamihu ochutnania začujete melódiu trópov, pretože chuť a arómu týchto cukríkov vám pripomenie zrelé a šťavnaté mango. Každé sústo sa v ústach príjemne rozplynie, uvoľňujúc jemné tóny sladkosti a osviežujúceho exotického ovocia.

Naše cukríky sú vyrobené so starostlivosťou a kvalitou v mysliach. Každé balenie obsahuje lákadelných 25 mg HHC, ktoré môže oživiť vaše zmysly a priniesť vám jedinečný zážitok.

A čo je dôležité, tieto lahodné pochúťky sú bez obsahu THC, čo znamená, že si môžete dopriať sladký luxus. Užite si exotiku a doprajte svojim chuťovým pohárikom dovolenku v tropickom raji s našimi mangovými cukríkmi.

Späť do obchodu