3 hodnotenia

Ground and Pound THCP disPOD 1ml

Fascinujúci jednorazový disPOD, ktorý spája THC-P a lahodnú príchuť Ground and Pound, láka svojim 1 ml obsahom tekutiny obsahujúcim prvotriednu THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Táto exkluzívna kombinácia THCP a CBG vytvára synergické účinky oboch kanabinoidov. THC-P môže poskytnúť až niekoľkonásobne väčšiu silu ako bežné THC.

Momentálne nedostupné
Kód: 1553
Značka: Kratomit
€60 –73 % €16
Kategória: THC-P
Hmotnosť: 0.1 kg
Ground and Pound THCP disPOD 1ml
Novinka Tip
€60 –73 %

Elegantný, a tak nenápadný!

Elegantný štýl a nenápadný dizajn sa spojili v jednom: THCP disPOD 1 ml s okúzľujúcou príchuťou Ground and Pound. Naša kolekcia THC-P disPOD predstavuje vrchol ponuky produktov s obsahom THC-P, ponúkajúci kompaktný jednorazový vaporizér navrhnutý s ohľadom na nenápadnosť a jednoduchosť použitia. Kvalitný THC-P destilát, vytvorený v srdci Európy, sľubuje silný a dlhotrvajúci účinok.

Inovatívny dizajn, ktorý nesklame

Pre tých, ktorí ešte len objavujú svet THC-P, odporúčame postupovať s opatrnosťou. THC-P je známe oneskorením nástupu účinku, ktorý plne vyvrcholí až po 1-2 hodinách. Buďte pripravení na jeho intenzívny účinok, aby ste neboli prekvapení jeho hĺbkou a trvaním.

Oživte svoje zmysly jemnými zemitými tónmi, doplnenými nádychom sladkého dreva a pikantného korenia v príchuti Ground and Pound. Tento produkt nie je len o vaporizácii; je to cesta k oživeniu mysle, upokojeniu stresu a posilneniu chuti do jedla. Ponorte sa do sveta bohatých chutí s naším exkluzívnym THC-P disPOD!

I WANT HHC-P-37

 

Späť do obchodu