1 hodnotenie

HHC pero disPOD wild banana 500mg HHC

DisPOD s príchuťou divokých banánov obsahujúci 500 mg HHC (hexahydrokanabinol) zaistí osviežujúci zážitok, ktorý oslní vaše zmysly. Zažite chuť divokých banánov spojenú s ich sladkosťou a exotickou esenciou, ktorá vás okamžite prenesie do trópov.

Momentálne nedostupné
Kód: WILDBANANA
Značka: Czech CBD
€30 –73 % €8
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg
Banana
€30 –73 %

Divoké banány v disPODE

Vychutnajte si exotický svet s naším DisPOD Wild Banana, ktorý poskytuje ľahký a nenápadný spôsob relaxácie. Tento vaporizér obsahuje 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) spolu s prírodnými terpénmi, ktoré povzbudzujú vašu náladu a uvoľňujú stres. Naše jednorazové náplne sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálne pohodlie a chuťový zážitok, bez ohľadu na to, či ste začiatočníkom alebo skúseným užívateľom HHC.

DisPOD Wild Banana je vyrobený s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Obsahuje vyvážený pomer izomérov hexahydrokanabinolu a prírodných terpénov, ktoré prinášajú osviežujúcu chuť divokých banánov spolu s príjemnými tónmi tropického ovocia. Batérie je možné ľahko dobíjať pomocou Micro-USB kábla, a náplň neobsahuje žiadne riediace látky, čo zaisťuje čistý a autentický zážitok.

Prosíme, pamätajte na dodržiavanie zákonov o predaji tabakových výrobkov a elektronických cigariet a udržujte tento produkt mimo dosahu detí, tehotných a dojčiacich žien, aktívnych vodičov alebo ľudí pracujúcich v ťažkých priemyselných odvetviach.

Produkt je predávaný iba a len ako reklamný, turistický či zberateľský suvenír.

Kúpou produktu toto zákazník potvrdzuje.

Zákaz predaja mladším ako 18 rokov.

I WANT HHC-P-8

Späť do obchodu