2 hodnotenia

disPOD Stronger Blueberry Cheesecake 1ml HHC-P

Nový disPOD Stronger s lahodnou príchuťou Blueberry Cheesecake teraz obsahuje 1 ml výnimočného HHC-P. Tento revolučný kanabinoid HHC-P dokáže dodať až trojnásobnú silu, čo zaručuje dlhotrvajúcu intenzitu.

Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Skladom
Kód: 1338
€48,28
Kategória: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 10 19 v 19.27.08
Novinka Tip

Elegantný a jedinečný HHCP disPOD

Kolekcia Stronger disPOD HHCP predstavuje vrchol nášho radu HHC-P. Tento kompaktný jednorazový vaporizér HHCP bol vytvorený s cieľom ponúknuť jednoduchý a osvedčený spôsob vapovania. Vďaka vysokej koncentrácii kvalitného HHC-P destilátu zaručuje hlboký a dlhotrvajúci účinok. Ak ste nováčik, odporúčame opatrnosť, pretože HHC-P môže mať oneskorený nástup účinku, ktorý sa naplno prejaví až po 1 - 2 hodinách. Je preto dôležité byť pripravený na jeho intenzitu.

Ohromujúca chuť čučoriedok

Odroda Blueberry Cheesecake ponúka bohatú a sladkú chuť, ktorá dokonale kombinuje intenzívne čučoriedky s krémovým tvarohovým koláčom. Je to ideálna voľba pre milovníkov dezertov a tých, ktorí hľadajú jemný, ale výrazný zážitok. Toto prémiové vapovacie zariadenie bolo vyvinuté tak, aby vám prinieslo nezabudnuteľný zážitok a pokojnú relaxáciu počas celého dňa. Kazeta obsahuje 1 ml zmesi HHC-P, HHC a terpénov v pomere 15% HHCP, 80% HHC a 5% terpénov. Ponorte sa do širokej škály príchutí čučoriedkového tvarohového koláča, ktoré si okamžite zamilujete.

Návrh bez názvu-94

Kvalitná výroba

Extrakt HHC-P a HHC, ktorý používame pri výrobe, sa získava procesom hydrogenácie vysokokvalitného extraktu CBD. Nikdy nebudeme ponúkať plne syntetické alebo chemické produkty. Proces hydrogenácie je štandardizovaný a už dlho sa používa v potravinárskom priemysle na výrobu tukov. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme zaručiť najvyššiu kvalitu HHC-P a HHC extraktu. Jeho jedinečnosť spočíva v bohatej a chutnej kombinácii, ktorá spája jemnú chuť čučoriedok s krémovou esenciou tvarohového koláča.

Späť do obchodu