6 hodnotení

disPOD Amnesia Haze 500 mg HHC

Získajte svoju dávku šťastia s našou disPOD s príchuťou Amnesia Haze, ktorá obsahuje 500 mg HHC. Bez THC a s lahodnou sladkou citrusovou príchuťou. Zlepšuje náladu, znižuje stres a stimuluje chuť do jedla.

Skladem
Kód: 764
€53,60 –47 % €28,36
Kategória: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 05 11 v 16.32.41
€53,60 –47 %

DisPOD Alien

Ponúkame disPOD s príchuťou Amnesia Haze, ktorá obsahuje 500 mg HHC a môže vám priniesť nádherný pocit šťastia. Tento produkt neobsahuje THC a má príjemnú sladkú citrusovú chuť. Môže vám pomôcť zlepšiť náladu, znížiť stres a povzbudiť chuť do jedla.

Čo je disPOD?

DisPOD je názov pre vaporizačné zariadenie, ktoré obsahuje jednorazové kazety s obsahom HHC a prírodných terpénov.

DisPOD Alien Amnesia Haze

  • Vaporizér obsahuje 500 mg extraktu HHC získaného hydrogenáciou extraktu CBD, ktorý je úplne prírodný a bezpečný.
  • Naše cigarety DisPOD sú vyrobené s vysokou kvalitou a obsahujú vyšší pomer izomérov hexadikanabinolu ako väčšina HHC extraktov na trhu. Do zmesi sú pridané terpény, ako napríklad terpinolén, karyofylén, beta-oscimen, myrcen, beta-pinén, D-limonén, alfa-pinén, D-3 karén, D-alfa-pinén a linalool, ktoré zlepšujú náladu, znižujú stres a stimulujú chuť do jedla.
  • Náplň neobsahuje riediace roztoky a batéria sa ľahko dobíja prostredníctvom Micro-USB.

Je dôležité dodržiavať zákony týkajúce sa predaja tabakových výrobkov a elektronických cigariet a uchovávať výrobky mimo dosahu detí, tehotných a dojčiacich žien, aktívnych vodičov alebo ľudí pracujúcich v ťažkom priemysle.

Späť do obchodu