4 hodnotenia

Cartridge Tarzan power 94% HHC 1 ml

Ponorte sa do Tarzanovej sily s našou náhradnou kazetou obsahujúcou 94 % HHC pre vaše vapovacie pero. Táto kazeta ponúka intenzívnu a zemitú chuť s výrazným borovicovým nádychom. Je vynikajúcou voľbou na uvoľnenie stresu a napätia, pričom pri používaní prináša príjemné pocity pokoja a uvoľnenia spojené s vysokou duševnou a spoločenskou aktivitou.

Je dôležité zdôrazniť, že náš výrobok je úplne bez THC, čo zaručuje bezstarostný zážitok bez psychotropných účinkov.

Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Skladom
Kód: HHC002
Značka: Kratomit
€33 –79 % €6,90
Kategória: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 12 09 v 16.51.07
Novinka Tip
€33 –79 %

Autentická chuť a relaxácia s kazetou Tarzan Power 94% HHC

Oživte svoj zážitok z vapovania s našou kazetou Tarzan Power 94% HHC! Vďaka 94 % hexahydrokanabinolu (HHC) vám prinášame nielen skvelú chuť, ale aj hlbokú relaxáciu bez prítomnosti THC.

Dôležité vlastnosti:

  • Prírodné konopné terpény - 6 % obsahu tvoria prírodné konopné terpény, ktoré dodajú vášmu zážitku autentickosť a jedinečnosť.
  • Hexahydrokanabinol (HHC) - S minimálnym obsahom 68,5 % 9R HHC v každej kazete pre intenzívny a kvalitný používateľský zážitok.
  • Informácie o šarži - Číslo šarže a optimálna použiteľnosť sú jasne uvedené na obale, čo zaručuje vaše pohodlie a bezpečnosť počas používania.

I WANT HHC-P-17

Zákaz predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva nám neoprávnene dáva istotu, že naše výrobky sú určené len pre tých, ktorí sú dostatočne starí a majú oprávnenie používať tieto úžasné výrobky. Elektronické cigarety, elektronické tekutiny a príslušenstvo sú naším poslaním a sme hrdí na to, že dodržiavame nielen zákon, ale aj normy kvality a bezpečnosti. Týmto výrobkom venujeme osobitnú pozornosť, pretože nie sú určené pre tehotné alebo dojčiace ženy.

Späť do obchodu