2 hodnotenia

Cartridge HHC-P Stronger Water Mellon Kush 1 ml

Novinkou na trhu je inovatívny cartridge HHC-P Stronger s fascinujúcou príchuťou Watermelon Kush, ktorá prináša vrcholnú intenzitu a najvyššie postavenú radosť. STRONGER HHC-P sa pýši prvenstvom v rade výrobkov HHC-P vďaka svojej sile, prvotriednej kvalite a nezameniteľnej jedinečnosti, ktorá vás úplne pohltí. V kolekcii Stronger ide o oveľa viac ako len výrobok, jedná sa aj o spôsob života. Letná harmónia ovocných tónov sa teraz premenila na ohromujúcu kombináciu s jemnými odtieňmi uhorky a sladkou ovocnou chutou. Vnútri sa ukrýva čistá a osviežujúca esencia, ktorá nielen lahodí vašim zmyslom, ale tiež vás povznáša k novým výšinám.

Momentálne nedostupné
Kód: 625
Značka: Czech CBD
€15,20
Kategória: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 08 11 v 18.06.19
Novinka

Prijmite nezameniteľný zážitok plný blaženosti!

Nad ostatnými produktmi s HHCP na trhu vyčnieva kolekcia najvyššej účinnosti, s efektom, ktorý vydrží dlho po aplikácii.

Náš výrobok HHC-P Stronger s osviežujúcou príchuťou Watermelon Kush vám umožní prežiť intenzívny zmyslový zážitok, počas ktorého sa ponoríte do jasnej a sladkej chuti, ktorá pripomína melón a sprevádzaná podtónmi grepu.

Výborne vyvážené spojenie HHC a HHC-P vám garantuje optimálny zážitok. Užite si maximálny pocit šťastia, eufórie a pohody s oveľa dlhším efektom a príjemným, postupným nástupom. Uvoľnenie tela i mysle je samozrejmosťou, ktorú si naplno vychutnáte.

Späť do obchodu