5 hodnotení

Cartridge HHC-P Stronger Amnesia 1 ml

Vstúpte do sveta nových zážitkov s náhradnou kazetou HHC-P Stronger s osviežujúcou príchuťou Amnesia, ktorá v súčasnosti dominuje trhu s najsilnejšími a najpríjemnejšími účinkami. Výrobky STRONGER HHC-P stoja na vrchole ponuky v rámci radu HHC-P, s ohromujúcou silou, prvotriednou kvalitou a skutočnou originalitou, ktorá vás zasiahne až do špiku kostí.

Momentálne nedostupné
Kód: 622
Značka: Czech CBD
€23,20
Kategória: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 08 11 v 13.46.35
Novinka

Vstúpte do nezabudnuteľného zážitku plného radosti a pohody!

Medzi ostatnými výrobkami HHCP na trhu sa objavuje kolekcia, ktorej účinky pretrvávajú ešte dlho po aplikácii.

Náš produkt HHC-P Stronger s osviežujúcou príchuťou Amnesia otvára brány intenzívnemu dobrodružstvu pre vaše zmysly, kde sa hlboký zemitý charakter prelína s jemnými dotykmi sladkých citrusov.

Dokonale vyvážená kombinácia HHC a HHC-P zaručuje výnimočný zážitok. Zažite nekonečný pocit radosti, eufórie a pohody, ktorý bude sprevádzaný výrazne predĺženým trvaním účinku a postupným až jemným nástupom. Uvoľní vaše telo i myseľ a absolútne zaručí relaxáciu. V rámci kolekcie Stronger nás nezaujíma len samotný výrobok, ale aj celkový životný štýl. Tento variant sa vyznačuje lahodným sladkým tónom citróna, ktorý prechádza do krémovej esencie, ktorá ešte viac podčiarkuje svoj osobitý charakter vďaka jemným bylinným a zemitým tónom.

Späť do obchodu