1 hodnotenie

Cartridge Grape 94% HHC 1 ml

Náhradná HHC kazeta s príchuťou hroznového vína pre vapovacie pero, ktorá obsahuje výnimočných 94 % HHC. Táto výrazne sladká aróma s nezabudnuteľnou chuťou zrelého hroznového vína vás okamžite naštartuje a zlepší vám náladu na celý deň.

Je dôležité zdôrazniť, že táto náplň je úplne bez stôp THC!

Momentálne nedostupné
Kód: HHC010
Značka: Czech CBD
€33 –15 % €28
Kategória: HHC
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 1.03.24
€33 –15 %

Cesta k lepšej nálade: HHC Grape

Kazeta s príchuťou HHC Grape predstavuje nielen úžasnú chuť vyzretého hroznového vína, ale aj zážitok z jedinečného kanabinoidu HHC (hydroxykanabinol). Táto kazeta, ktorá obsahuje až 94 % HHC a ďalších 6 % terpénov, čo sú aromatické látky nachádzajúce sa v konope, vás vezme na výlet do sveta uvoľnenia a pokoja.

Pochádza priamo z južnej Kalifornie, ktorá je známa nielen svojimi slnečnými stráňami, ale aj bohatým kultúrnym dedičstvom spojeným s výrobou vína. Rovnako ako táto krajina, aj príchuť HHC Cartridge Grape ponúka atribúty zrelého hroznového vína - sladkosť, hĺbku chuti a upokojujúce tóny, ktoré potešia vaše zmysly.

Táto kazeta je dokonalým spoločníkom na každodennú relaxáciu a uvoľnenie. Stačí ju pripojiť k vášmu peru vaporizéra a nechať sa unášať do harmonického sveta pokoja a mieru. Navyše môžete byť pokojní, čo sa týka obsahu THC, pretože táto kazeta je úplne bez stôp THC!

Teraz máte možnosť objaviť nový spôsob relaxácie a vychutnať si skvelú chuť a potenciál HHC s touto lahodnou kazetou s príchuťou hrozna.

Späť do obchodu