4 hodnotenia

Cartridge Dolce Gelato 94% HHC 1 ml

Cartridge Dolce Gelato je špeciálne navrhnutá pre vaporizačné pero, obsahuje 94% HHC a konopný terpén. Osviežujúca krémová vôňa s jemnými akcentmi čerstvých citrusov a citrusovej kôry prináša nielen skvelý zážitok pre vaše zmysly, ale je tiež ideálnou voľbou pre zlepšenie nálady, získanie úľavy od akútnej bolesti a zníženie stresu.

A to všetko bez prítomnosti THC! Užite si jedinečný zážitok bez akýchkoľvek psychoaktívnych účinkov.

Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Skladom
Kód: HHC003
Značka: Kratomit
€33 –76 % €7,90
Kategória: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 12 09 v 17.36.30
Novinka Tip
€33 –76 %

Cartridge Dolce Gelato!

Ponorte sa do osviežujúcej krémovej vône, okorenenej jemnými tónmi sviežich citrusov a citrusovej kôry. Táto vôňa nie je iba príjemným balzamom pre vaše zmysly, ale aj úžasným prostriedkom na povzbudenie nálady, zmiernenie akútnej bolesti a odstránenie stresu. Zažite harmonický zážitok, ktorý oživuje zmysly a prináša okamžitú pohodu.

V každom balení nájdete revolučný cartridge naplnený úžasnými 6% prírodnými konopnými terpénmi a vysokými 94% hexahydrokanabinolom (HHC), pričom minimálne 68,5% pripadá na 9R.

Na obale nechýba iba číslo šarže, ale aj informácie o optimálnej použiteľnosti, aby ste mohli naplno vychutnať každú kvapku tejto výnimočnej zmesi. Sme presvedčení, že táto unikátna kombinácia poskytne nezabudnuteľný zážitok všetkým milovníkom konope.

I WANT HHC-P-18

Zákaz prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků neprávem nám dodává jistotu, že naše výrobky jsou určeny pouze pro ty, kteří jsou dost starší a mají povolení využívat tyto úžasné produkty. Elektronické cigarety, e-liquidy a doplňky jsou naším posláním a jsme hrdi na to, že dodržujeme nejen zákony, ale i standardy kvality a bezpečnosti. Věnujeme zvláštní pozornost těmto výrobkům, protože nejsou určeny pro těhotné nebo kojící ženy.

Späť do obchodu