1 hodnotenie

BrainMax Testamento 120 kapsúl

Testamento sa vracia v novom kabáte, teraz s vyšším podielom zinku a vitamínu D. Tento vylepšený doplnok stravy vychádza z výskumov, ktoré opakovane potvrdili ich pozitívny vplyv na udržanie normálnej hladiny u mužov (zinok1, ašvaganda2) a hormonálnej rovnováhy u žien (zinok3). Bohužiaľ, predpisy nám bránia podeliť sa o konkrétne výhody týchto zložiek.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Kód: TESTAMENTO
€38
Kategória: Zdravé telo a myseľ
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 22 v 15.47.55
Novinka Tip

Vitálna Synergia: Nový Testamento je tu

Testamento sa vracia v novom kabáte, a sme nadšení, že sme zvýšili obsah zinku a vitamínu D! Tento vylepšený doplnok stravy je zložený z látok, ktoré boli v nedávnych štúdiách opakovane preukázané ako účinné pri udržaní normálnej hladiny mužských hormónov (zinok1, ashwaganda2) a hormonálnej rovnováhy u žien (zinok3). Bohužiaľ, aktuálne predpisy nám bránia uvádzať priame účinky jednotlivých zložiek.

Zloženie Testamenta podporuje harmonizáciu hormónov ako u mužov, tak u žien. Ashwagandha, extrakt zo brokolice a žihľavy, maca, zinok a vitamín D pôsobia synergicky a majú preukázané účinky.

Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú:

  • Zvýšiť hladinu mužských hormónov (vďaka zinku1, maci peruánskej3)
  • Podporiť hladinu progesterónu u žien (vďaka maci peruánskej3)
  • Zlepšiť libido (vďaka ashwagande2, maci peruánskej3)
  • Posilniť tréningové výsledky (vďaka ashwagande2)
  • Zvýšiť energetickú úroveň (vďaka maci peruánskej3, ashwagande2)
  • Znížiť nadmieru estrogénu u mužov aj žien (vďaka zinku1, ashwagande2, maci peruánskej3)
  • Optimalizovať hormonálnu rovnováhu u mužov aj žien (vďaka zinku1, ashwagande2, maci peruánskej3)

Odporúčané dávkovanie:

V netréningové dni užívajte ráno s jedlom 4 kapsule naraz. V tréningové dni užite 4 kapsule pred cvičením. Pokiaľ kombinujete s Daggerom, je odporúčané užívať Testamento buď ráno s jedlom alebo večer s večerou pred spaním, zatiaľ čo Dagger užívajte vždy pred tréningom.

Obsah:

Extrakt z granátového jablka, Bio ashwagandha, Extrakt z koreňa žihľavy 1:10, Extrakt z macy 1:10, Extrakt z ustrice, Zinok bisglycinát, Vitamín D3, Extrakt z brokolice, Tartrát karnitínu, Extrakt z čierneho korenia.

Protispekavé látky: kremičitan, fosforečnan vápenatý, horečnatý stearát.

I WANT HHC-P-27

Späť do obchodu