1 hodnotenie

Biely Kratom White Maeng da - drvené listy

Biely Kratom Zelený Maeng-da bol v minulosti populárny medzi domorodými kmeňmi indonézskych ostrovov. Je to novinka medzi kratomovými produktmi, ktorá sa stáva populárnou v kratomovom svete.

Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1161/10G 1161/50G 1161/100 1161/250 1161/500 1161/50G2 1161/200 1161/300 Zvoľte variant
Značka: Kratomit
€4 €15 €21 €39 €59 €99 €188 €282 od €4
Kategória: Kratom listy
Biely Kratom White Maeng da - drvené listy
Novinka Tip

Biely kratom Maeng Da Biely kratom

White Maeng Da je unikátny produkt vznikajúci dôkladným spracovaním listov kratomu. Listy sú zbierané zo starších stromov, zvyčajne vo veku minimálne 5 rokov, a následne sušené na slnku alebo v sušiarni, aby sa zachovali všetky ich prirodzené vlastnosti. Po dôkladnom usušení sú listy rozomleté na jemný prášok. Biely kratom je známy svojou dlhou históriou používania v juhovýchodnej Ázii, kde bol cenený pre svoje povzbudzujúce a energizujúce účinky.

White Maeng Da kratom má charakteristickú svetlo bielu až zelenkastú farbu, ale môže sa vyskytovať aj vo svetlo hnedých odtieňoch. Farba prášku je ovplyvnená konkrétnym kmeňom kratomu a metódou jeho spracovania.

Drcené listy kratomu White Maeng Da

Teraz máte možnosť vyskúšať výnimočné vlastnosti tohto kratomu v podobe drvených listov. Táto forma je ideálna pre tých, ktorí hľadajú autentický a tradičný zážitok a chcú využiť všetky prirodzené výhody, ktoré tento pozoruhodný strom ponúka.

Prečo si vybrať drvené listy kratomu Green Maeng Da?

Vysoká kvalita: Naše drvené listy pochádzajú z overených zdrojov a sú dôkladne vyberané, aby zaručili najvyššiu kvalitu a účinnosť.

Špecifické účinky: White Maeng Da je cenený pre svoje špecifické účinky, ktoré sú obľúbené ako medzi nováčikmi, tak medzi skúsenými používateľmi kratomu. Historická hodnota: Tento typ kratomu bol po stáročia používaný miestnymi kmeňmi pre jeho schopnosť zvýšiť energiu a zlepšiť koncentráciu.

Ako použiť drvené listy kratomu?

Čaj: Drvené listy môžete použiť na prípravu tradičného čaju. Stačí ich pridať do horúcej vody, nechať vylúhovať, precediť a vychutnať si osviežujúci nápoj.

Nápoje: Listy je možné miešať aj s vašimi obľúbenými nápojmi, ako je ovocný džús alebo smoothie, čo zabezpečuje príjemnú a jednoduchú konzumáciu.

Vlastné recepty: Nebojte sa experimentovať s rôznymi spôsobmi prípravy a nájsť ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Výhody drvených listov kratomu:

Prirodzenosť: Drvené listy sú minimálne spracované, čo pomáha zachovať ich prirodzené vlastnosti a účinky.

Jednoduché dávkovanie: Vďaka drveným listom si ľahko prispôsobíte množstvo podľa svojich individuálnych potrieb a preferencií.

Univerzálne použitie: Drvené listy môžete využiť rôznymi spôsobmi, čo vám poskytuje väčšiu flexibilitu pri ich konzumácii.

Pridajte White Maeng Da do svojej zbierky a zistite, prečo je tento druh kratomu tak obľúbený medzi milovníkmi prírodných produktov po celom svete. Objavte jedinečné výhody a užite si autentický zážitok s tradičnými drvenými listami kratomu.

Objavte aj ostatné kratomové produkty na našom e-shope. 

2_4

Späť do obchodu