2 hodnotenia

Cartridge Mango 94% HHC 1 ml

Náhradná HHC náplň s lahodnou príchuťou manga pre vapovacie pero, ktorá obsahuje 94 % HHC spolu s konopnými terpénmi. Ak túžite po exotických vodách po holení, táto vôňa je presne to, čo hľadáte. Enchanting Mango vás okamžite osloví svojou osviežujúcou chuťou a sladkou arómou, ktorá vo vás zanechá trvalý dojem. Táto príchuť je tou najlepšou voľbou, ktorá vás uvedie do príjemného a relaxačného stavu a zároveň povzbudí vaše chuťové poháriky.

Dôležité je, že v tejto kazete nenájdete žiadne THC!

Momentálne nedostupné
Kód: HHC053
Značka: Czech CBD
€33 –15 % €28
Kategória: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnosť: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 1.22.13
Novinka Tip
€33 –15 %

Sladké mango v kombinácii s úžasným HHC

HHC Cartridge Mango s pôsobivým obsahom 94 % HHC a 6 % terpénov, pochádzajúce priamo z krásnej Kalifornie, ponúka jedinečný zážitok. Táto náplň bola vytvorená tak, aby vám priniesla príjemné pocity a uvoľnenie. Pre tých, ktorí túžia po tropických chuťových zážitkoch, je táto príchuť ideálnou voľbou.

Lahodné mango vás okamžite očarí svojou osviežujúcou chuťou a sladkou vôňou, ktorá pôsobí ako skvelý stimulant pre vaše chuťové poháriky. Túto náplň najlepšie využijete na navodenie príjemných a relaxačných pocitov a zároveň na zvýšenie chuti do jedla, čo môže byť užitočné najmä v situáciách, keď potrebujete povzbudiť chuť do jedla.

Krajina pôvodu Kalifornia zaručuje vysokú kvalitu a pravosť tejto náplne. Ak teda hľadáte kombináciu tropickej chuti a uvoľnenia, HHC Cartridge Mango je pre vás ideálnou voľbou. Vychutnajte si výnimočný zážitok, ktorý vám táto náplň ponúka!

Späť do obchodu